Wojny seignior
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Wars of Seignior jest strategią kartową dla twojego Androida, w której jest więcej różnic od znanego formatu różnic, niż myślisz, co oznacza, że ​​gra jest warta nie tylko wzmianki, ale także uwagi;)

Przygotowaliśmy go w studiu z Singapuru o nazwie EYOUGAME (DA), aw oryginale jego nazwa to kilka hieroglifów, ale udało nam się to przetłumaczyć! Ze względu na studio, jest to już szósta gra, a jej głównym problemem jest to, że stara się wyglądać jak Hearthstone, przynajmniej na początku, ale w rzeczywistości jest to zupełnie inne, nie mniej interesujące wydarzenie, które jest nawet zaskakujące ... Jak deweloperzy osiągnęli ten wynik? powie!


Idea rozgrywki jest całkiem zrozumiała - zwykłe serwery, bitwy odbywają się wyłącznie online i tylko pomiędzy prawdziwymi graczami, każdy zbiera swój własny zestaw kart i decyduje, która strategia najlepiej mu odpowiada. Sytuacja jest mi znana, ale jaka jest różnica? Na początek jest tu więcej animacji, ponieważ każda zagrana karta zamienia się w prawdziwą jednostkę walki, która okazuje się być na boisku i działa niezależnie, aby walczyć z wrogiem! Jest jeszcze jedna różnica - wszystko dzieje się w czasie rzeczywistym, nie są to walki krok po kroku, w których zawsze trzeba czekać na zamyślonych przeciwników lub tych, którzy po prostu poświęcają czas i umierają z głodu! A gra ma dobrze rozwinięty temat defensywny, ponieważ niektóre z map to wieże, takie jak gry Tower Defence, których niektórych zawodnikom zdecydowanie brakuje. W rezultacie programiści bardzo pomyślnie połączyli kilka gatunków, więc zalecamy zapoznanie się z grą w celu uzyskania bardziej szczegółowej znajomości, jeśli nie zamiast trafień, ale przynajmniej równolegle z nimi.


Cechy gry:

  • Strategia karty w czasie rzeczywistym ... więcej niż wystarczająca dynamika!
  • Wiele trybów gry, więcej niż konkurencja
  • Kilka ras, każda z własną charakterystyką i mapami
  • Brak reklam, które są dystrybuowane tylko wśród najlepszych
  • Jest czat i inne towarzyskie gwizdki.

Wady gry:

  • Przy słabej lokalizacji jest tylko angielski, dwa rodzaje chińskiego i perskiego 0_o
  • Obsługiwane zakupy, tak jak w każdym innym konkurencyjnym projekcie

Konkluzja: gra Wars of Seignior to bardzo interesujący projekt w swoim gatunku, miejmy nadzieję, że programiści będą pracować nad lokalizacją i będą w stanie przyciągnąć jak najwięcej graczy z różnych części naszej planety, jak to tylko możliwe.


Reklama

Pobierz Wojny seignior 0.02.31.11 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 0.02.31.11 (1551345663)
Data umieszczenia 2019-05-31 20:54
rozmiar 36.94 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

Montowanie i odmontowywanie systemów plików pamięci wymiennych.

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

renderowanie na innych aplikacjach

Pozwala aplikacji na wyświetlanie elementów interfejsu nad innymi aplikacjami lub elementami ich interfejsu. Może to powodować zakłócenia w korzystaniu z interfejsu innej aplikacji lub inne działanie aplikacji, niż wynikałoby to z widocznego interfejsu danej aplikacji.

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/12/29 10:12
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |