100 drzwi: Escape from School
2.4 (5)

100 drzwi: Escape from School

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra 100 Doors: Escape from School to puzzle dla androidów, wykonane w gatunku "escape", co oznacza, że ​​znajdziesz wiele drzwi i puzzli z szyframi i wyszukiwaniem przedmiotów, ponieważ tylko w ten sposób możesz wydostać się z zamkniętego pokoju.

Przygotowaliśmy grę w studiu DigitalEagle, na którym jest wiele projektów, główną publicznością są dzieci i oczywiście kopiują swoje projekty z bardziej popularnych, na przykład, mają serię gier o rozmawiającej kotce Emmie, pierwszej grze, z której zebrano ponad 5 milionów pobrań Nic takiego? Jednak wszystko nie jest tak jasne z nowościami, ponieważ w tym gatunku wszystkie gry są podobne, bez opcji, a nawet oryginalna prezentacja jest tutaj, ponieważ nie widziałyśmy jeszcze takich projektów w szkołach.


Jeśli wśród naszych czytelników są fani tego gatunku, powiedz mi, od czego najczęściej uciekłeś? W najlepszym razie są to po prostu pokoje, ale częściej opuszczone rezydencje, więzienia, szpitale i inne odległe miejsca. Jeśli jednak weźmiemy pod uwagę projekty dla dzieci i będziemy musieli wydostać się ze szkoły, to jest to prawdopodobnie najgorsze miejsce dla nich ... Nie znajdziemy błędu w wypełnianiu klas, ponieważ po raz kolejny nie jest jasne, dlaczego zamknięci od środka i który je zamknął, dlaczego prawie wszystkie zamki szyfrowe i szyfry, bez tego nie byłoby żadnej gry, więc pozostaje tylko rozwiązać problem i przejść z pokoju do pokoju. Nawiasem mówiąc, na końcu każdego poziomu otrzymujesz statystyki, na podstawie których widzisz, o ile jesteś lepszy niż określony procent ludzi. Jest to mierzone głównie przez czas, który został wydany, nawet jeśli nie jest to jednoznacznie brane pod uwagę.


Cechy gry:

  • Zestaw zadań najbardziej zróżnicowanego planu, złożoność umiarkowana
  • Wiele mini-gier do rozwoju mózgu
  • Piękne lokalizacje i sporo animacji.
  • Dostępne są darmowe wskazówki
  • Świetna grafika
  • Każdy pokój, ta czy ta szkolna sala, a co z nostalgią?
  • Gra zajmuje bardzo mało miejsca.

Wady gry:

  • Reklama i zakupy (oczywiście za wskazówki)

Konkluzja: gra w 100 drzwi: Escape from School jest typowym przedstawicielem tego gatunku, który koncentruje się głównie na dzieciach, więc sprawdź, czy ci pasuje.


Reklama

Pobierz 100 drzwi: Escape from School 3.8.1 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 3.8.1 (200079)
Data umieszczenia 2021-10-08 17:07
rozmiar 85.36 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(5)
2.41★ 48.25%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/12/30 08:27
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |