Jungle Adventures 3
3.4 (4)

Jungle Adventures 3

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Jungle Adventures 3 to platformówka dla Androida, a raczej trzecia część serii gier opowiadających o nadejściu małego chłopca w dżungli, która zdecydowanie przypomina "Mowgli", to tylko prawo autorskie nie może używać tej nazwy.

Przygotowałem grę w studiu Rendered Ideas, która ma siedzibę w Indiach, i pewnie wiesz, jak oni upiększają i przesadzają, więc nie jest zaskakujące, że trzecia część projektu okazała się bardzo soczysta, jak sądzimy, nawet zbyt ... Jednak wciąż jest to świetna gra platformowa, która zasługuje na uwagę! Nawiasem mówiąc, jeśli spojrzeć wstecz, można znaleźć dwie poprzednie części, z których każda zebrała ponad 10 milionów pobrań, podczas gdy druga część została wyróżniona bardzo skromną grafiką, a w trzecim prawdziwy przełom!


Rozgrywka zdecydowanie przypomina o przeszłości, co oznacza, że ​​musisz biegać przez piękny las, gdzie czekają na ciebie liana, zjeżdżalnie wodne, kwiaty, armaty, mnóstwo owoców, różnych przeciwników i wiele więcej, podczas gdy twórcy postanowili nie marnować czasu na wygaszacze ekranu między poziomami, więc w grze nie ma żadnych poziomów, są tylko punkty kontrolne, po osiągnięciu którego można tam wrócić i nie zaczynają się od początku w przypadku śmierci, ale w rzeczywistości cała gra jest jednym dużym poziomem. Grafika jest jasna i soczysta, ale to nas zdezorientowało - ogromna liczba obiektów, zbyt wiele kolorów, niektóre zbyt jasne. Tak, komuś się spodoba, ale nazywanie go "stylowym" projektem zdecydowanie nie zmieni języka.


Cechy gry:

  • Ogromne przestrzenie lasu mają wiele sekretów, ucz się ich
  • Doskonała grafika (szczególnie w porównaniu z poprzednimi częściami)
  • Główna postać ma teraz nowe umiejętności i zwierzęta.
  • Wielu wrogów i wielkich bossów
  • Prosta obsługa
  • Świetny głos
  • Nowe bonusy i osiągnięcia

Wady gry:

  • Reklama i zakupy, typowa sytuacja.

Podsumowując: gra Jungle Adventures 3 jest rozsądną kontynuacją poprzednich części i tym razem jest wyraźnie widoczna, że ​​programiści próbowali, nawet jeśli przesadzili trochę ...


Reklama

Jungle Adventures 3 dla LG L Fino

Ocena:

(4)
3.4★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/12/31 08:07
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |