Odbij odbicie
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Flip Bounce została uznana za projekt sportowy, ponieważ trampolina od dawna została przekształcona z rozrywki dla dzieci w prawdziwą platformę, na której dorośli profesjonaliści próbują swoich sił w tym sporcie i pokazują różne sztuczki, próbują skakać wyżej i tak dalej.

Przygotowaliśmy grę w studiu Mouse Games, w którym okazało się wiele innych ciekawych gier, z których wiele jest bardzo popularnych, na przykład takie gry jak Fanatical Football, Basketball Mania i Unblock Car zatrzymały się na poziomie 10+ milionów, ale gra 3D to tenis ogólnie zebrano ponad 50 milionów pobrań, aby nowi na nowości szybko zyskać, jest miejsce, w którym można zeskrobać;)


Główną, wyróżniającą się częścią rozgrywki jest doskonały model fizyczny, który nie tylko zapewnia niezapomniane wrażenia z kontroli, ale także zawiera rodzaj animacji szkieletowej, którą na pewno zauważysz, gdy tylko Twój bohater opuści trampolinę podczas lądowania ...

W każdym razie gra jest podzielona na poziomy, z których każdy zakłada, że ​​za minutę musisz zebrać określoną liczbę punktów i wykonać kilka konkretnych sztuczek. Oczywiście będziesz musiał przyzwyczaić się do zarządzania, a to jest w większości jedyna rzecz, która zapewni ci sukces w tym, co się dzieje, ponieważ istnieją pewne dodatkowe bonusy, ale dają one minimum, jak rozumiesz. Jednocześnie znajdziesz różne trampoliny, postacie i lokalizacje, więc skacz z radości, możesz to zrobić za darmo.


Cechy gry:

  • Doskonała fizyka i niezapomniane wrażenia
  • Trzy tryby gry i ponad 60 sztuczek, które możesz pokazać
  • Ponad 15 trampolin, które można pomalować.
  • Ponad 15 zadań specjalnych
  • Cztery postacie różniące się wagą, zręcznością i innymi cechami fizycznymi

Wady gry:

  • Takie projekty nie mogą obyć się bez reklamy.
  • Zakupy są również dostępne, ale nie wpływają na rozgrywkę

Konkluzja: gra Flip Bounce jest przedstawicielem rzadkiego sportu androidowego związanego z trampoliną. Trudno powiedzieć, ilu fanów ma ten kierunek, ale w bieżącym miesiącu gra zyskała już ponad 100 tysięcy pobrań, a znakomita ocena pozostaje, więc można śmiało nazwać ją liderem tego gatunku na dzisiejszych platformach mobilnych.


Reklama

Pobierz Odbij odbicie 1.1.0 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
v1.1.0: Fixed some crash issues of the game. Thanks.
informacje ogólne
wersja 1.1.0 (102)
Data umieszczenia 2019-01-25 13:08
rozmiar 19.65 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM6
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje Mouse Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/12/31 10:30
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |