Smash Z'em All
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Smash Z'em All to gra zręcznościowa dla twojego androida, w której musisz zniszczyć dużą liczbę zombie lub chodzącego trupa, jak ci się podoba, ale gra nie była pozbawiona pikselowej retro wydajności i pewnej ilości humoru.

Przygotowaliśmy go w studiu Playwing, z powodu którego jest to tylko trzecia gra, oprócz której istnieje strategia Natychmiastowej Wojny i kosmiczna strzelanka Void Rider, tylko znacząca popularność tam nie ma. Niemniej jednak miejmy nadzieję, że programiści będą mogli dołączyć do świata dużej liczby pobrań i innych wyróżnień. Na szczęście liczba smartfonów rośnie z roku na rok!


Podobnie jak wiele innych gier zręcznościowych, ta gra otrzymała dość prostą rozgrywkę, która zasadniczo sprowadza się do powtórzenia tej samej akcji wiele razy, a zadanie jest bardzo proste - trzymać tak długo, jak to możliwe, ponieważ po stracie trzeba zacząć od nowa. Jednocześnie to, co się dzieje, może wydawać się dziwne dla wielu osób, więc zdecydowanie o tym opowiemy. Na dziedzińcu apokalipsy zombie, co oznacza, że ​​jest wiele ostatnich, nasz bohater, zamiast ukrywać się w strachu o swoje życie, postanawia wyjść i zburzyć kilkaset potworów, które będziesz robił, jednocześnie zwracając uwagę na że głowy muszą być zestrzelone, aby mogły dostać się do obręczy do koszykówki ... Im dłużej będziesz stać, tym więcej zombie będzie, a czasami, gdy przeżyjesz, możesz go biec, nie musisz go bić, inaczej stracisz ...


Cechy gry:

  • Fajny design w stylu "retro"
  • Humor, bez którego apokalipsa rzadko się udaje
  • Ponad 50 opcji zmiany wyglądu głównego bohatera
  • Ponad 60 rodzajów broni, z których będziesz korzystać
  • Straszny głos, który nadaje swojemu klimatowi to, co się dzieje

Wady gry:

  • Reklamy do zarabiania i kilka zakupów dla najbardziej leniwych i niecierpliwych

Konkluzja: gra Smash Z'em Wszystko oczywiście nie będzie stać przez lata na czyimś urządzeniu, ale przez kilka dni, ponieważ następna rozrywka jest idealna, szczególnie, możesz pobrać grę całkowicie za darmo.


Reklama

Pobierz Smash Z'em All 1.2.1 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Gameplay difficulty optimization and improvements
New music
Various bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.2.1 (63)
Data umieszczenia 2019-03-04 21:29
rozmiar 70.77 MB
polski nie
wymagania
android 5.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/01/01 08:33
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |