City Island 5 - Tycoon Building Offline Sim Game
0 (0)

City Island 5 - Tycoon Building Offline Sim Game

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra City Island 5 - Tycoon Building Offline Sim Game to symulator planowania miasta dla systemu Android, w którym zbudujesz miasto ... co jest logiczne, prawda? Niemniej jednak jest to już piąta część, co oznacza, że ​​programiści próbowali wielu różnych interesujących utworów, a tylko najlepsze zostały zebrane tutaj.

Przygotował grę w studio Sparkling Society, z powodu której jest to ósma gra, a sześć z siedmiu pozostałych to ostatnia część, a wszystko to związane jest z budową czegoś na wyspach, takich jak lotnisko. W każdym razie, sądząc po liczbie pobrań, od czwartej części, popularność projektu nieco spadła, być może z powodu braku nowych pomysłów, być może z powodu dużej liczby konkurentów, ale i tak jest wystarczająco wysoka, żeby przewidzieć dobry jako sukces komercyjny i wiele pozytywnych opinii od publiczności.


W części piątej, a także we wszystkich poprzednich, otrzymasz ofertę burmistrza małego miasteczka, które w rzeczywistości jest nieobecne, ale masz zasoby i chęć rozwijania go. Więc znajdziesz małą wyspę i zaczniesz ją budować powoli, stopniowo rozwijając się w skali dużego i nowoczesnego miasta. W piątej części, kiedy skończy się miejsce na głównej wyspie, będziesz mógł wysłać specjalny sterowiec do zbadania, którego wyniki z pewnością znajdą inną wyspę, na której możesz kontynuować budowę. Podobnie jak wiele podobnych gier, gra ma spokojną, wymierną rozgrywkę i jest idealna dla całej rodziny, a Ty możesz grać, nawet jeśli nie masz dostępu do Internetu.


Cechy gry:

  • Piąta część to tylko najlepsze z poprzednich eksperymentów.
  • Wiele możliwości dla budynków
  • Duży wybór budynków i innych budynków
  • Wiele wysp, które różnią się krajobrazem i klimatem
  • Szpieguj innych graczy i przyjmuj dobre pomysły.

Wady gry:

  • Jest reklama
  • Aby szybko się rozwijać, możesz korzystać z zakupów w aplikacji.

Konkluzja: gra City Island 5 - Tycoon Building Offline Sim Game nie jest już nowością w tym gatunku, ale mimo to jest już dobrze znanym i ugruntowanym graczem, na którym zawsze możesz polegać.


Reklama

Pobierz City Island 5 - Tycoon Building Offline Sim Game 3.18.0 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
3.18.0
⭐ Placing several decorations in a row has become MUCH easier! Go check it out and fill your city with lots of beautiful trees, bushes, fountains, and the likes.
⭐ Improved the Mice Mania event. It is much easier to find other players who want you to help them chase away mice from their islands.

3.17.0
⭐ Added the Team Feed where you can share your achievements with your team mates.
⭐ Added more space for building on the waterfall island.
informacje ogólne
wersja 3.18.0 (53089)
Data umieszczenia 2021-10-06 04:46
rozmiar 89.05 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/01/01 10:38
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |