Dotknij Tales: Idle Expedition
0 (0)

Dotknij Tales: Idle Expedition

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Tap Tales: Idle Expedition to pilot, nie dajcie się oszukać, nawet jeśli piszą w dowolnym miejscu, że jest to gra fabularna - wiecie, nie jest. Tak, dysponujemy dość zaawansowanym pilotem, ale nic więcej, pomimo tak rażącej próby dobrania innego gatunku, nie neguje to zalet gry, o której opowiem.

Przygotowaliśmy go w studiu Plutomobile Inc., na konto którego nie mogliśmy znaleźć innych gier, więc uznamy to za swój pierwszy występ w opinii publicznej, podczas gdy warto zauważyć, że wybrany projekt nie był najgorszy.


Istota rozgrywki sprowadza się do ciągłego niszczenia potworów, która nie zatrzymuje się nawet, gdy jesteś poza grą i, na przykład, śpi, więc jeśli ktokolwiek kłóci się z definicją pilota - zwróć na to uwagę. Podstawą będzie główny bohater, który znajduje się w centrum ekranu i używa miecza i magii, która jest z nim związana, ale pomocniczy charakter jest elementem ognia, który z jakiegoś powodu utknął w lewym dolnym rogu, skąd zastrzelił swoich przeciwników bez zbliżania się do nich . Grafika w grze jest dość zwyczajna i ogólnie przypomina japońskie kreskówki, ale nie znaleźliśmy żadnych specjalnych wskazówek na ten temat, więc po prostu taki styl. Jednym z najważniejszych elementów gry, które twórcy podkreślają i który zdecydowanie odróżnia ten klawiszer od wielu innych, jest ogromna liczba nagród i szybki postęp, który po pewnym czasie nie przynosi rezultatów, co oczywiście zmusza wielu kolegów do ignorowania, ale co się dzieje - dlaczego nie?


Cechy gry:

  • Postęp, który jest dużo i ten trend się utrzymuje
  • Bohater może rozwijać się bez ograniczeń
  • Ulepsz broń i artefakty
  • Gra wydobywa zasoby nawet podczas snu.
  • Wiele specjalnych ataków
  • Brak zakupów w aplikacji, co jest zaskakujące w przypadku kliknięcia

Wady gry:

  • Zarabianie przez reklamę - klasyka, która generalnie nie przeszkadza

Konkluzja: gra Tap Tales: Idle Expedition to fajna gra o tematyce fantasy, która jest bardzo trafna i dobrze reprezentowana na Androidzie, więc gra będzie musiała walczyć z solidnymi konkurentami.


Reklama

Dotknij Tales: Idle Expedition dla LG L Fino

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/01/03 10:34
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |