Ben 10 alien run
0 (0)

Ben 10 alien run

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Ben 10 Alien Run jest biegaczem dla twojego androida i jest dość typowy - platformówka ze średnią animacją i bez żadnych nowych lub rewolucyjnych pomysłów. I wszystko byłoby dobrze, ale widzieliśmy znane nazwisko ... w końcu Ben 10 to cała seria, co się tutaj stało?

I przygotowali grę w indyjskim studio Zapak Mobile Games Pvt. Ltd, która jest prawdopodobnie mało znana mieszkańcom innych krajów, ponieważ produkuje również oryginalne gry, na przykład najpopularniejszym ich projektem jest gra Mała Kryszna ... cóż, rozumiesz. Jednak pomysł jest prawdopodobnie inny. To nie jest pierwszy biegacz tej postaci, w 2017 r. Opublikowaliśmy recenzję gry Ben 10: Up to Speed, która była również biegaczem, ale wyglądała znacznie nowocześniej, ale projekt był i pozostaje płatny, więc jego kwota liczba pobrań przekroczyła 50 tysięcy, co jest dość niewielkie, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że sama firma animowana stała się jej wydawcą. Najprawdopodobniej projekt został uznany za porażkę i ujawnił franszyzę temu studiu, gdzie najprawdopodobniej rzeczy nie pójdą lepiej, nawet jeśli projekt jest teraz całkowicie darmowy i nie obejmuje nawet zakupów, a jedynie reklamy ...


Pobieżne oszacowanie nie jest pocieszające. Nie ma historii jako takiej - będziemy ponownie zapoznani z możliwościami głównego bohatera, który otrzymał je dzięki obcemu gadżetowi, o którym była w ostatniej części gry, dopiero teraz poświęcają mu mniej uwagi, ale nie zapomnij rozdać monet to jest średnia animacja i ta sama grafika ... Trudno powiedzieć, co chcieli osiągnąć deweloperzy, ale to, co akurat dzieje się bez popularności, to fakt.


Cechy gry:

  • Typowy "płaski" biegacz
  • Średnia grafika i animacja są jednak niskie.
  • Możliwość przekształcania się w różne stworzenia
  • Brak zakupów w aplikacji

Wady gry:

  • Jest reklama
  • Transformacja nie pomaga wiele, niewielkie zmiany.
  • Sukces faceta na androidie prawdopodobnie się skończy, dopóki nie zostanie ponownie uruchomiony przez kogoś, kto ma większą wiedzę na temat takich rzeczy ...

Konkluzja: dla prawdziwych fanów tej serii, gra Ben 10 Alien Run stanie się, jeśli nie obrazą, a następnie pustym miejscem, ale dla kogoś może wydawać się przeciętnym i trochę dziwnym biegaczem ... W każdym razie, kilka lat i statystyki w tym czasie postawią wszystko na swoje miejsca.


Reklama

Ben 10 alien run dla LG L Fino

Ocena:

(4)
2.91★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/01/05 08:24
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |