Żelazna chwała
0 (0)

Żelazna chwała

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra w Iron of Glory jest strategią dla twojego androida, której wydarzenia rozgrywają się w czasie drugiej wojny światowej, ale są wyraźnie alternatywą, więc nie ma powodu, by liczyć na dokładnie odtworzone wydarzenia. Skrót nazwany przez deweloperów mianem gatunku ich nowości i nazwali go SLG, wydawał się być najbardziej interesujący ... Wielu graczy nie zna tej definicji, ponieważ poza Japonią nie była ona szeroko rozpowszechniona i są gotowi wymyślać definicje dla każdego wydarzenia. W naszym przypadku można to przetłumaczyć w taki sposób, że łączy się symulator, strategię i pewien komponent ekonomiczny, co jest generalnie dość typowe dla tego gatunku, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę, że sama symulacja nie ma zastosowania do odtworzonej technologii lub zdarzeń ...

Nie mniej interesujący byli wydawcy gry, w miejscu której okazało się znane studio tap4fun, niektóre z gier, w szczególności Invasion: Modern Empire i Brutal Age: Horde Invasion od dawna znajdują się w czołówce z ponad 10 milionami pobrań ... A więc raczej tuż przed nami to kolejny popularny projekt, który z pewnością znajdzie odbiorców.


Gra zdecydowanie nie jest bogata w fabułę i wydarzenia, ponieważ mamy klasyczną wojnę od ściany do ściany, w której poznasz niezwykłą broń, ciekawy styl wizualny i będziesz w stanie walczyć online z tysiącami graczy, inaczej zobaczyliśmy gry i bardziej rozwinięte z taktycznego i technicznego punktu widzenia.


Cechy gry:

  • Grafika jest znakomita, profesjonaliści wyraźnie pracowali nad światem.
  • Ładny silnik, wszystko jest gładkie i gładkie
  • Pełna ocena online i najlepszych graczy
  • Duży zestaw możliwości w walce

Wady gry:

  • Gra wygląda na powierzchowną, jednak biorąc pod uwagę, że jest darmowa i do tej pory nie ma zakupów i reklamy - nie mamy prawa do stwierdzenia winy.

Konkluzja: gra Iron of Glory to piękna "wojna" dla tych, którzy nie lubią zagłębiać się w to, co się dzieje, grać i zapomnieć, to jest jej motto i cel.


Reklama

Żelazna chwała dla LG L Fino

Wszystkie aplikacje tap4fun na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/01/05 10:28
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |