Supermax
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

SuperMax to gra strategiczna do zbierania kart na Androida, która musi konkurować z grami takimi jak Hearthstone, a teraz MTG, które zaczęły aktywnie rozwijać i reklamować, szczególnie dla Androida, gdzie tak naprawdę jest. Sztuczka gatunku jest prosta - bez specjalnych wymagań dotyczących sprzętu i inwestycji, niemal natychmiast masz szansę na walkę z innymi graczami i doświadczasz spraw, choć nie jedynych, ale jednak każdy ma szansę i jest miło. Niemniej jednak każdy rozumie, że robienie czegoś podobnego do konkurencji nie ma sensu, ponieważ są one jeszcze lepsze, i musisz nadrobić zaległości z nimi przez bardzo długi czas, a nie fakt, że tak się stanie, więc zaczyna się fantazja i próba zrealizowania i popychanie do mas tych pomysłów, których inni odmówili. W rzeczywistości wszystko okazuje się dziwne, ale potrzebujemy tego, nowych żetonów, nowych pomysłów;)

W studiu przygotowaliśmy grę o nazwie, którą mogliśmy przetłumaczyć jako serce Fang Dechu, i warto zauważyć, że studio pochodzi z Japonii, a tam rzadko robi złe rzeczy, ale często robią dziwne rzeczy ... Nie ma jeszcze innych projektów na koncie studia, więc to ta gra określi poziom dziwności tego, co się dzieje;)


Obcość zaczyna się dosłownie od razu, ponieważ animacja gry karcianej jest zbyt duża, ale to dopiero początek. Generalnie pomysł jest interesujący - powinieneś stworzyć swój własny pancernik, jak to nazywają deweloperzy, komponując go z bronią i załogą, tylko pancernik wygląda jak długi szklany słoik ... Musisz walczyć z innym słojem, który twój rywal ukończył, nawiasem mówiąc, podobne ... Bitwy odbywają się w czasie rzeczywistym, więc gra krok po kroku i ogólnie gra nie stwarza wrażenia karty w ogóle. Z innych zalet - istnieje kilka trybów gry, z których niektóre można walczyć przeciwko trzem naraz ... nagle klasyka się nudzi lub wydaje się zbyt prosta.


Cechy gry:

  • Niezwykłe podejście i ponad 60 rodzajów konfiguracji
  • Obszerny zbiór różnorodnych nowoczesnych i futurystycznych broni
  • Wiele trybów gry, proste i złożone
  • To oczywiste, że musisz walczyć z innymi graczami

Wady gry:

  • Reklama i zakupy, która jest normą dla gatunku

Podsumowując: gra SuperMax to jeden z wielu przedstawicieli gatunku, który tworzy ogromny margines bezpieczeństwa w przypadku, gdy popularne projekty Cię niepokoją. To tylko gracze, jak zwykle, prawie za mało, ale ogólnie rzecz biorąc, przy odpowiednim podejściu programiści mogą rozwiązać ten problem.


Reklama

Pobierz Supermax 1.13 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Modify the default Chinese bug
informacje ogólne
wersja 1.13 (13)
Data umieszczenia 2019-01-25 13:06
rozmiar 53.13 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

PAY_THROUGH_BAZAAR

PAY_THROUGH_BAZAAR

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/01/06 10:47
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |