BANATOON2: Świat jurajski!
0 (0)

BANATOON2: Świat jurajski!

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra BANATOON2: Jurassic World! Są to przygody dla Androida, które deweloperzy dzielnie przypisywali przypadkowemu formatowi, ponieważ w zasadzie jest to historia, w której nie ma potrzeby specjalnych umiejętności od graczy, co generalnie nie neguje faktu, że gra jest bardzo interesująca.

Przygotowali go w studiu Seeplay Inc., który ma siedzibę w Korei i jest także autorem ostatniej części, która, nawiasem mówiąc, zebrała ponad pół miliona pobrań i jest bardzo popularna w domu, co ogólnie nie jest zaskakujące. Przegapiliśmy pierwszą część, więc trudno jest powiedzieć, jak jest ona związana z nowością, ale najprawdopodobniej w jakikolwiek sposób, z wyjątkiem wizualnego projektu i prezentacji, która stała się zastrzeżoną cechą twórców.


Historia zaczyna się od tego, że nasz bohater myśli, jak zarobić dla niego pieniądze. Natychmiast zamienia niektóre warianty typową pracą, ale postanawia zamieszkać w wariancie muzeum dinozaurów, dobrze, akcja toczy się w przyszłości, gdzie ludzie mają roboty wielofunkcyjne, a nawet wehikuł czasu. To wszystko, nasz bohater i ona wykorzysta to, aby cofnąć się w czasie i zacząć zbierać potrzebne egzemplarze do swojego muzeum. Dosyć szybko zdasz sobie sprawę, że pomysł nie był pozbawiony pułapek, ale to także tworzy dalszy wątek i będziemy zwracać uwagę na tę historię.

Format jest interesujący - po prostu wybierasz, co robić, a następnie, czasami bierzesz udział w mini-grach, czasami po prostu oglądasz wydarzenia. Przy okazji, wybór jest również błędny, co prowadzi do ukończenia fabuły, ale zawsze możesz zacząć od nowa, najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest to, że następnym razem wybrałeś i zachowałeś się inaczej.


Cechy gry:

  • Oryginalny design i ciekawa historia
  • Ekscytujące opowiadanie historii
  • Gra jest odpowiednia dla całej rodziny.
  • Bez dodatkowych zakupów i innych donatów

Wady gry:

  • Jest reklama, która może wyłączyć pieniądze za 5 ...

Konkluzja: gra BANATOON2: Jurassic World! Otrzymał interesujący projekt, niezwykłą historię, w wyniku czego może wydawać się wielu godnym przedstawicielem rzadkiego gatunku, który zresztą bardzo uzależnia;)


Reklama

Pobierz BANATOON2: Świat jurajski! 1.1.11 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Edit video ads.
informacje ogólne
wersja 1.1.11 (81)
Data umieszczenia 2019-05-31 20:52
rozmiar 37.78 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/01/07 08:16
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |