A Thief's Journey
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

A Thief's Journey to łamigłówka dla twojego androida, w której znowu będziesz musiał zagrać dla złodzieja, który jednak nakreślił poważne dzieła sztuki, na przykład, w jaki sposób wpadłeś na pomysł ukradnięcia jednego ze słynnych obrazów? Jednak nie jest to łatwe, ale jak - powiemy ci.

Przygotowaliśmy grę w studiu Rakshak Kalwani @ VR Playing Games i pod jej nazwiskiem łatwo można się domyślić, że VR ma tu również znaczenie, a ta gra ma taką możliwość. Jednak w tej chwili jest to jedyna gra dla programistów, więc wszystko może się zdarzyć;)


Rozgrywka może zdenerwować tych, którzy gonią za piękną grafiką, lokacjami i obrazkami, ponieważ na ogół ich tutaj nie ma, co z drugiej strony jest dobre dla VR, która najwyraźniej nie jest gotowa dać coś z kategorii "wow!" . Niemniej jednak, gra jest gotowa, aby zapewnić ciekawe sytuacje, w których trzeba myśleć, oszacować wszystkie opcje i wybrać najbardziej odpowiedni dla tej sytuacji. A jeśli weźmiemy pod uwagę, że będziemy musieli włamać się do bardzo chronionych pomieszczeń, to co stanie się na czas, którego nie będzie od czasu do czasu. W grze nie ma treningu, ale nie będzie to konieczne, ponieważ pierwsze poziomy będą niezwykle proste, starając się wyjaśnić ci mechanikę i wszystkie możliwe niuanse, jednak prędzej czy później zostaniesz wysłany na darmową kąpiel i będziesz musiał zgadywać siebie, ale do tego momentu będzie całkiem gotowy. Nawiasem mówiąc, nie ma tu zbyt wielu poziomów, tylko 41, jednak po piątym będzie to bardzo trudne i bardzo interesujące, więc cały zestaw będzie trwał bardzo długo.


Cechy gry:

  • Nieco ponad 40 poziomów
  • Na każdym poziomie musisz ukraść coś cennego.
  • Uczenie się staje się coraz bardziej złożone.
  • Gra prawie nie ma zakupów i reklamy, ale więcej na ten temat poniżej.
  • Gra obsługuje VR, która chce - sprawdzić i poinformować w komentarzach

Wady gry:

  • Reklama jest, ale tylko jeśli chcesz uzyskać premie
  • Są zakupy, ale pomogą tylko w wyłączeniu reklamy i otrzymaniu bonusów bez oglądania.

Konkluzja: Gra Thief's Journey to dobra łamigłówka dla złodziei, z punktu widzenia obrazu, nic specjalnego, jednak z punktu widzenia zadań, jest wiele interesujących rzeczy i warto się przyjrzeć.


Reklama

Pobierz A Thief's Journey 1.8.6 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Android Back Button Support Added
informacje ogólne
wersja 1.8.6 (26)
Data umieszczenia 2019-06-13 04:05
rozmiar 27.62 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM6
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/01/09 08:36
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |