Akademia oddziałów bombowych
0 (0)

Akademia oddziałów bombowych

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Bomb Squad Academy jest rodzajem gry logicznej, w której musisz rozbroić bomby! Powiedzmy od razu, że jest to dalekie od rzeczywistości, ale z punktu widzenia elektrotechniki - bardzo! Właśnie z tą grą interesuje nas ta gra, mamy nadzieję, że również ją zainteresujecie. Niemniej jednak, po przeczytaniu opisu i spojrzeniu na programistów, najpierw pomyśleliśmy, że będzie tu więcej rzeczywistości, ale nie jest to aplikacja do nauki dla prawdziwych saperów, jest to usługa.

Przygotowaliśmy grę w studio Systemic Games, LLC, na konto której nie znaleźliśmy innych projektów, co jest zrozumiałe, biorąc pod uwagę skromny akompaniament wizualny, ale w tej sytuacji jest to usprawiedliwione.


Rozgrywka nie będzie mogła się pochwalić pięknymi lokalizacjami, w których znajdziesz się na specjalnych zadaniach, ale najważniejsza rzecz, mianowicie bomba, zawsze będzie przed twoimi oczami. Na pierwszy rzut oka wszystko jest dość proste, ale jest tylko na pierwszy rzut oka i tylko na pierwszych poziomach, które służą jako nauka.

Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie bomby mają baterię, która zasila detonator i kilka opcji jego dystrybucji, prawie każdy ma instrukcję utylizacji, która jest dość realistyczna, rzadko ktokolwiek może to zrobić ... jednak prosta gra nie będzie wydawać się , muszą myśleć i zawierać logikę, aby gra mogła być bezpiecznie uważana za dobry trening dla mózgu. Szczególna uwaga poświęcana jest samym programom, które są dość realne i z wielką chęcią można zebrać coś takiego, a to dodaje wiele pozytywnych emocji.


Cechy gry:

  • Bez względu na to, co ktoś mówi, ale jest tu mnóstwo realizmu i to jest niesamowite!
  • Mnóstwo interesujących programów
  • Zadania, które stają się coraz trudniejsze.
  • Wiele pozytywnych recenzji z innych publikacji.

Wady gry:

  • Jest reklama, ale możesz ją wyłączyć jednorazową opłatą.

Podsumowując: gra w Bomb Squad Academy jest nietypowa, co oznacza bardzo interesującą grę logiczną, do której zalecamy zwrócić uwagę, bez której takie projekty się nie pojawią, więc zróbmy to!


Reklama

Pobierz Akademia oddziałów bombowych 1.1.6 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Check IAP receipts on launch and make sure Full Version is properly unlocked if not.
informacje ogólne
wersja 1.1.6 (42)
Data umieszczenia 2019-01-25 12:56
rozmiar 95.62 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/01/09 10:13
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |