Strzelanie do Snajpera Zombie
0 (0)

Strzelanie do Snajpera Zombie

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Zombie Sniper Shooting jest pozycjonowana jako gra zręcznościowa i generalnie jest zaskakująco poprawna, ponieważ nie można jej nazwać pełnoprawną strzelanką lub strzelnicą, jednak to, co się dzieje, może wydawać się znajome wielu fanom tego gatunku, a jeszcze bardziej! Niemniej jednak gra okazała się zaskakująco dynamiczna i zręczna, więc rozważ to bardziej szczegółowo i spróbuj znaleźć coś wyjątkowego. Co jeśli?

Przygotowaliśmy grę w studio NOWE GRY Niespodzianka, gdzie ten projekt jest pierwszy, więc możesz wybaczyć grę znacznie bardziej niż inne słynne projekty ze słynnych wytwórni, wtedy ludzie po prostu wkładają ręce i nawet nie myślą o pieniądze, choć zwykły format monetyzacji nie odmówił.


Ale nadszedł czas, aby przejść do rozgrywki i pierwsze wrażenie - już to graliśmy. Jednak gra jest całkowicie nowa i jest mało prawdopodobne, że graliśmy dokładnie, a raczej nie graliśmy bardziej precyzyjnie. Niemniej jednak koncepcja wydaje ci się znajoma - musisz biegać wśród ogromnej liczby zombie i próbować biegać tak daleko, jak to możliwe, podczas gdy gra różni się od typowej biegaczki tym, że masz tylko ścisły kierunek i możesz biegać w lewo lub w prawo. w orientacji poziomej jest pełna swoboda. Sama gra, która dzieje się bardzo podobnie - Evil Dead: Endless Nightmare, który został wydany w pierwszej połowie 2017 roku i od tej pory zebrał ponad 500 tysięcy pobrań, co jest całkiem przyzwoitym wynikiem, nawet jeśli nie ma popularnych zombie to było. W tym samym czasie, w sierpniu ubiegłego roku, ukazała się gra Behind Zombie Lines, która niestety nie mogła pokonać kamienia milowego nawet 10 tysięcy ... Ale warto zauważyć, że dwie ostatnie są bardzo podobne, ale nowa wydawała się bardziej technologiczna i nowoczesna więc ma większe szanse na sukces!


Cechy gry:

  • Wysoka dynamika
  • Ponura atmosfera i bardzo odpowiedni głos
  • Przyzwoita grafika i animacja za tym.
  • Cztery tryby gry
  • Szeroki wybór broni

Wady gry:

  • Reklama i zakupy są typowe, ale nie przeszkadzają
  • Jak i dlaczego temat snajperski pojawił się w tytule jest trudny do zrozumienia ...
  • Rozgrywka tego samego typu bez fabuły

Konkluzja: gra strzelanie z snajpera Zombie nie jest najgorszym przedstawicielem tak określonego formatu, tylko jeśli szukasz czegoś prawdziwego i oryginalnego, wtedy w tym przypadku wiele rzeczy nie będzie ci odpowiadać ...


Reklama

Pobierz Strzelanie do Snajpera Zombie 1.1.1 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 1.1.1 (1)
Data umieszczenia 2019-01-09 20:29
rozmiar 84.39 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/01/10 08:26
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |