Ludoku
4.1 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Ludoku to gra logiczna dla Androida, która pomoże spędzić czas z korzyściami dla mózgu, a jednocześnie nie będziesz nawet myślał o znudzeniu się!

Przygotowaliśmy grę w studio, której nazwa jest boleśnie podobna do nazwy gry (lub odwrotnie), ale brzmi jak Ludomo Gamestudio, co jest dość logiczne. Przy okazji, na konto studia, ta gra nie jest jedyna i została wydana całkiem niedawno, już w tym roku. Niemniej jednak istnieją podejrzenia, że ​​programiści rozwinęli wszystkie gry naraz, tworząc nawet wewnętrzną konkurencję, tak jak zwykle nie wystarczy. W każdym razie ta gra wydawała się najbardziej interesująca i godna uwagi.


Na pierwszy rzut oka rozgrywka może wydawać się prosta, ale na pierwszych dziesięciu poziomach zdasz sobie sprawę, że byłeś w błędzie i bardzo podobnie! Poziomy są nie tylko trudne, czasami wydają się niemożliwe, dopóki nie weźmiesz podpowiedzi, oczywiście.

Istotą każdego poziomu jest przesuwanie piłki do komórki za pomocą skupiska światła. Nie będziesz w stanie przesunąć piłki bezpośrednio, jednak w niektórych częściach poziomu pojawią się specjalne urządzenia z uchwytem łańcucha. Na każdym takim urządzeniu pojawi się liczba, to znaczy ile komórek może przesuwać piłkę w jednym ruchu, a odległość do piłki nie ma znaczenia, o ile jest zgodna z urządzeniem. Jednocześnie należy mieć na uwadze, że na niektórych poziomach będą pułapki, które mogą zniszczyć piłkę i co jest najciekawsze, ponieważ urządzenia mogą jedynie przesuwać piłkę w swoją stronę, a następnie w sytuacji, gdy przed urządzeniem pozostaje tylko jedna komórka ponownie uderzyć piłkę! Była to umiejętność przełamania piłki i zdefiniowania jej w tej grze i odróżnienia jej od wielu, szczególnie pod względem złożoności.


Cechy gry:

  • Pomysł jest prosty, ale zupełnie nowy w swoim gatunku.
  • Prawie sto poziomów ... są proste, są niesamowicie skomplikowane
  • Zdobądź najwyższy skarb, wypełniając wszystkie poziomy.
  • Mnóstwo komplikacji, które napotkasz
  • Warto również odkrywać bonusy.

Wady gry:

  • Istnieje reklama, którą można wyłączyć za pomocą jednorazowej płatności.

Podsumowując: prosta i prosta wizualnie gra Ludoku pomoże utrzymać twój umysł w dobrej formie, a nastrój jest pozytywny, są to dokładnie takie gry, jakich wymaga gatunek, nie sądzisz?


Reklama

Pobierz Ludoku 1.1.7 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Global Launch!
informacje ogólne
wersja 1.1.7 (1001007)
Data umieszczenia 2019-01-09 20:35
rozmiar 22.1 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM8 ARM7 x86_64 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.13★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/01/10 10:32
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |