Nova frontier
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Nova Frontier to strategia dla Androida, w której, jak zwykle, musisz zbudować bazę, rozwinąć ją i odkryć technologie, które pozwolą Ci zdobyć potężną armię, która z kolei będzie w stanie osiągnąć Twoją dominację w otaczających obszarach.

Przygotowaliśmy grę w studio 37GAMES-NF, która pojawiła się po raz pierwszy zarówno na naszej stronie internetowej, jak i na polach Androida. Jednak gra nie wygląda jak pierwsza wersja od początkujących do gatunku. Tak, to niewiele różni się od ogromnej liczby analogów, ale ogólnie rzecz biorąc, jest to już cecha gatunku, której trudno się pozbyć, zwłaszcza jeśli nie masz milionów na wyjątkowe projekty i kreatywne pomysły, które następnie trzeba również bronić, a nie na długo co się dzieje.


Główną cechą rozgrywki, jeśli mogę tak powiedzieć, jest to, że będziesz musiał rozwijać się i rozwijać w ogromie zrujnowanego świata, skąpego w zasobach i bardzo bogatego w tych, którzy chcą je zdobyć. Nie trzeba dodawać, że w ramach tej strategii została nawiązana komunikacja między graczami, w ramach której można się zjednoczyć, aby stać się silniejszym i zyskać jeszcze więcej możliwości. Jednak każdy gracz, który nie jest twoim partnerem, jest twoim wrogiem, którego musisz pokonać, a okradając jego miasto, możesz zdobyć wiele nieocenionych zasobów, niż będziesz musiał zrobić w przeważającej części. W rzeczywistości mamy do czynienia z klasycznym, który otrzymał nowoczesną grafikę i przyzwoity akompaniament wizualny, w przeciwieństwie do starych gier, które przetrwały w przeglądarkach i nie miały tak szerokich możliwości.


Cechy gry:

  • Kilka frakcji do wyboru, każda z własnymi mocnymi i słabymi stronami
  • Inni gracze, możesz i powinieneś walczyć z nimi, a także z kimś, kto stworzy sojusz
  • Rozwijaj swoje miasto i armię, aby chronić i zdobywać zasoby
  • Wynajmij bohaterów, którzy będą dowodzić Twoimi oddziałami
  • Przedmioty różnych mechanizmów są w pełni reprezentowane.
  • W tej chwili gra nie jest reklamowana i kupowana, ale jak wiadomo, jest to tymczasowe

Wady gry:

  • Najprawdopodobniej reklamy i zakupy nadal będą się wyświetlać
  • Jest tak mało graczy, najważniejsze jest to, że nie ma ich więcej

Podsumowując: gra Nova Frontier jest dość typową strategią, która najczęściej pasuje tylko tym, którzy kochają ten format, może wydawać się nudna, a nawet typowa dla wielu innych, jednak na początku z łatwością uzyskała ponad 10 tysięcy pobrań, a to przyzwoity wynik .


Reklama

Nova frontier dla LG L Fino

Wszystkie aplikacje 37GAMES-NF na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/01/11 08:13
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |