Rune Guardian: Holy light war
4.5 (4)

Rune Guardian: Holy light war

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Rune Guardian: Holy light war to gra akcji dla Androida, w której za wszelką cenę musisz chronić swój zamek, zaatakowany przez różne stwory, jednak po twojej stronie jest łucznik, który nie ominie magii, która pozwoli im się kontrolować.

Przygotowaliśmy grę w studiu Drums, które jeszcze nie zdążyło się jakoś wyróżnić i jest to ich pierwszy projekt, który jest generalnie logiczny, biorąc pod uwagę jego format. Natychmiast należy zauważyć, że jest to niezależne studio, co oznacza, że ​​nie ma dużych budżetów, ale jednocześnie jest gotowe do tworzenia projektów dla przyjemności przede wszystkim graczy, a element komercyjny jest w tle, co potwierdza fakt, że w grze nie ma reklam. Ale zakupy dla wszystkich odeszły.


Rozgrywka, choć stara się wizualnie wydawać, że jest czymś dużym, ale mimo to oferuje nam płaski obraz, po lewej stronie którego twój bohater z łukiem w dłoniach zostanie umieszczony na jednej z wież w pobliżu zamku, a po prawej stronie potwory zaatakują, w innym poziome samoloty, ale niemniej.

Aby zniszczyć potwory, musisz zachować ostrożność i dobrą reakcję, ponieważ nad każdym potworem pojawi się symbol, który na ekranie twój bohater będzie strzelał do tego potwora, bez żadnej porażki. Im dłużej będziesz bronić, tym więcej potworów się stanie, co oznacza, że ​​musisz szybko narysować i starać się utrzymać jak najwięcej. A dla najbardziej udanych - trzy typy bossów, z którymi jeszcze trudniej walczyć, a co za tym idzie ciekawsze!


Cechy gry:

  • Interesujący system z rysowaniem postaci do ataku
  • Magia, bez tego po prostu nie mógł tego zrobić
  • Szeroki wybór potworów
  • Wielcy i przerażający bossowie, którzy nie są tak łatwi do pokonania.
  • Globalne statystyki, w których możesz zostać liderem
  • Używaj specjalnych ataków w trudnych sytuacjach, na przykład możesz przywołać smoka lub zwolnić czas
  • W grze nie ma reklam i nie jest to planowane.

Wady gry:

  • Dla najbardziej hojnych graczy i tych, którzy chcą wspierać deweloperów, muszą kupować

Konkluzja: gra Rune Guardian: Święta wojna lekka na pewno długo nie potrwa na twoim smartfonie, ale tak, całkiem fajny projekt się okazał, zresztą pomysł rysowania wydawał nam się znakomity, polecamy go przeczytać.


Reklama

Pobierz Rune Guardian: Holy light war 1.45 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Add gold shop.
Add encourage gold reward when fail.
Customs clearance conditions changed to 3 stars
Fix bug of level gold reward fail error
informacje ogólne
wersja 1.45 (45)
Data umieszczenia 2019-03-04 21:25
rozmiar 68.54 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.5★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/01/11 10:17
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |