LEGENDA PRĘDKOŚCI
3.8 (6)

LEGENDA PRĘDKOŚCI

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

THE LEGEND OF SPEED to gra wyścigowa z systemem Android, która, idąc do przodu, myśli o sobie znacznie lepiej niż w rzeczywistości. W każdym razie naszym zadaniem jest radzenie sobie z tym, co się dzieje i identyfikowanie wszystkich mocnych i słabych stron tego, co się dzieje.

Przygotowaliśmy grę w studiu MysteriousFire, o której obecnie wiemy dosłownie dwie rzeczy - to pierwszy projekt i to z Chin ... Generalnie, wielu programistów z Chin żyje kopiując pomysły i rozgrywki, ale generalnie jest to normalny trend w branży gier warto zauważyć, że dobre gry są tam często wykonywane, ale nie tym razem ... W każdym razie twórcy tej gry wyraźnie nie bardzo wiedzą, jak działa ten samochód.


Rozgrywka, jak można się spodziewać, jest utkana z kawałków innych znanych gier. Ze świata w wątku, jak to mówią, ale nie będziemy winić deweloperów, że zdecydowali się nie wymyślać koła. Jednak oprócz licencjonowanych i naprawdę fajnych samochodów, praktycznie nic tu nie ma ... Fizyka jest niezgrabna w samochodach, i tak bardzo, że nawet kiedy odjeżdżasz z toru, a także w kontakcie z innymi samochodami, prędkość się nie zmienia ... Dynamika też jest dziwna, każda samochód dosłownie w sekundach na 5-10 idzie na wskaźniki maksymalnej prędkości, a jego wartość nie wpływa na obsługę, a co smutniejsze, wszystko to dzieje się nawet pod ścieżką dźwiękową, ale w ciszy, bo deweloperzy nie zabrzmili silnika ... który powód. Jednocześnie pojawia się tuning wizualny, który zawiera ponad 100 różnych zdjęć, które można umieścić w samochodzie i uczynić je wyjątkowymi. Standardowy tryb to kariera, ale istnieje także możliwość walki z innymi graczami online, niż dzisiaj nikogo zaskoczyć.


Cechy gry:

  • Programiści próbowali zebrać wszystko, co najlepsze ...
  • Wiele licencjonowanych samochodów
  • Brak reklam i zakupów.
  • Jest tuning wizualny
  • Kilka trybów gry

Wady gry:

  • Grafika - średnia
  • Fizyka - straszna
  • Nie ma głosu silnika i więcej punktów, samochodów elektrycznych?
  • Nie że uszkodzenia, nawet kolizje nie są wypracowane ...

Konkluzja: gra LEGENDA SPEED może stać się legendą tylko w nominacji na najgorszy wyścig w 2019 roku, ponieważ nie znaleźliśmy żadnych innych powodów, aby zwrócić uwagę na grę.


Reklama

LEGENDA PRĘDKOŚCI dla LG L Fino

Ocena:

(6)
3.79★ 75.83%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/01/12 08:29
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |