Uderz w światło
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Hit the Light to gra zręcznościowa dla Androida, która w jakiś sposób przypomina zarówno jednoręki bandyta i przewijaną strzelankę, a nawet zoom, ale jednocześnie rozgrywka jest bardzo jasna i nie powinno być żadnych pytań, ale nawet tak przyjemna gra zanika na tle gry!

To arcydzieło zostało przygotowane w pracowni Happymagenta UAB, na podstawie której jest to już czwarty projekt, zresztą tam też jest najpiękniejszy bez przesady. W tym samym czasie Spyglass stał się najpopularniejszą aplikacją dla nich, zarówno dla turystów, jak i podróżujących. Recenzja była na naszej stronie internetowej. Niemniej jednak, nawet w przypadku wszystkich czterech projektów i miliona pobrań nie zostanie wpisana, co jest bardzo smutne, ponieważ takie gry powinny być postrzegane przez miliony, nie inaczej!


Pod względem tego, co się dzieje - wszystko jest proste. Każdy poziom reprezentuje określony obraz, złożony z świecących żarówek (rur) o różnych kolorach, na przykład na samym początku jest to logo gry i jej nazwa, która przypomina znak. U dołu ekranu będą żelazne kule (lub bomby lub shurikeny), które musisz strzelać do struktury, dopóki nie złamiesz wszystkich świateł bez wyjątku. Więc jakie jest piękno? I jest tutaj wszędzie! Projekt jest minimalny, a przez to piękny, zdjęcia są piękne i jasne, a wszystko to jest uzupełnione głosem i fizyką, więc gdy fotografujesz żarówki, dosłownie czujesz, że kule są żelazne, a kiedy się łamią, czujesz, że złamałeś żarówkę, wszystko jest takie fajne ! Przy okazji, pierwsze trzy poziomy są treningami, więc nie myśl, że zawsze będzie nieograniczona liczba piłek, pokazując wszystkie trzy rodzaje broni z czwartego poziomu, dostaniesz wszystkie trzy zestawy broni, ale teraz musisz pomyśleć i zaplanować każdy strzał. ale to raczej przyjemne trudności.


Cechy gry:

  • Doskonały design, bardzo piękne i nic extra
  • Niesamowita fizyka i głos, tworzy prawdziwy sens tego, co się dzieje
  • Rozgrywka pomaga się zrelaksować i odprężyć

Wady gry:

  • Typowe monetyzacje w formie reklamy i zakupów dla najbardziej hojnych

Konkluzja: gra Hit the Light jest wspaniałym projektem i mamy nadzieję, że nie tylko to nam się wydaje, ponieważ programiści potrzebują wsparcia, aby mogli wydać jeszcze więcej podobnych projektów.


Reklama

Pobierz Uderz w światło 1.1.4 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
We are ready to make your game experience even greater! Bugs are fixed and game performance is optimized. Enjoy!

Our team reads all reviews and always tries to make the game better. Please leave us some feedback if you love what we do and feel free to suggest any improvements.
informacje ogólne
wersja 1.1.4 (22)
Data umieszczenia 2019-12-24 01:21
rozmiar 78.22 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/01/12 10:34
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |