Mentalny azyl
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

The Mental Asylum to horror dla Androida, zbudowany zgodnie z typowym już formatem - opuszczony budynek, nieoczekiwane zwroty akcji, nagłe pojawienia się przeciwników i oczywiście bardzo straszny głos, który stanowi większość głównego zadania gry;)

Przygotowaliśmy go w studiu Wyverin Entertainment, na którego konto jest to pierwszy projekt tego formatu i jakości, ponieważ wszystkie inne gry w ich portfolio nie są dobrze znane i wyglądają bardzo skromnie, a tu pełnowartościowa gra ze światem 3D, głosem i innymi nowoczesnymi bułeczkami. Nawiasem mówiąc, pod względem monetyzacji programiści działali bardzo prosto - nie ma reklam ani darowizn, ale są dwie wersje gry, płatne i darmowe. Bezpłatnie - nie pozwala przejść przez grę i nie daje pełnych funkcji, płatnych - jest odwrotnie.


Fabuła w grze jest bardzo typowa - główna postać wpada w wypadku, po czym zostaje schwytany przez jednego szaleńca, który uciekł ze szpitala i osiadł w jakimś opuszczonym budynku, który także przypomina instytucję medyczną. Tak czy inaczej, twój bohater przetrwał, ale teraz, jeśli chcesz znaleźć wolność, będziesz musiał grać w szalone gry porywacza, którego szalony umysł może myśleć o wszystkim, jednak wszyscy fani horrorów z pewnością docenią jego fantazję.

Dodatkowo, twórcy zwracają szczególną uwagę na głosowe działanie gry i noktowizor, którego nasz bohater często użyje, co oznacza, że ​​zaleca się używać go tylko w ciemności i przy użyciu słuchawek, tylko w taki sposób otrzymasz całe spektrum swoich planowanych emocji.


Cechy gry:

  • Spun i bardzo ciemna fabuła
  • Dobrze rozwinięte lokalizacje i dobra grafika
  • Kilka ciekawych utworów, które znalazły swoją realizację
  • Znakomity głos, tworząc podstawowy nastrój
  • Brak reklam i darowizn w obu wersjach.

Wady gry:

  • Pełna wersja gry jest płatna i kosztuje kilka euro, jednak przed zakupem możesz wypróbować darmową opcję.

Konkluzja: Mental Asylum to dobry horror, który jednak traci wielu konkurentów, którzy mogą oferować podobną rozgrywkę całkowicie za darmo, a jeśli nagle ta gra będzie Cię interesować bardziej niż inne, możesz zawsze wypróbować ją w wolnym formacie i dokładnie określić zakup kontynuować.


Reklama

Pobierz Mentalny azyl 1.0 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Mental Asylum is now Open to the Public!
informacje ogólne
wersja 1.0 (1)
Data umieszczenia 2019-01-13 15:43
rozmiar 57.62 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/01/14 10:39
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |