Global War: Empire Rising
3.9 (4)

Global War: Empire Rising

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Global War: Empire Rising to strategia dla Androida, która jest typowa i niemal całkowicie powtarza większość swoich konkurentów. A to oznacza, że ​​czekasz na doskonałą grafikę, prawie całkowity brak udziału w bitwach, w Internecie, w której znajdują się przeciwnicy po jednej stronie i wygląda na to, że zachowują się dziwnie ... cóż, rozumiesz.

To "arcydzieło" wyłoniło się z portu studia GameZEmpire, na którym to jest drugi projekt, a pierwszy z nich nazywa się Z-Empire: Dead Strike, wyglądał absolutnie identycznie, właśnie pojawił się zeszłego lata, i to się zmieniło z czasem - trudno powiedzieć, ale najprawdopodobniej deweloperzy sądzili, że 10 tysięcy pobrań sprawiło, że trochę poszło i prawdopodobnie stworzyło tę samą grę, by znowu zarobić ... W każdym razie zobaczmy, co nam oferują.


Fabuła gry rozgrywa się w hipotetycznej przyszłości, kiedy wydarzyło się coś strasznego, miasta są w ogniu, cywilizacja upadła. Ale wojsko wyraźnie zadbało o utrzymanie wszystkiego, co było potrzebne, ponieważ nie ma problemu z budowaniem armii. Oczywiście możesz zadać pytanie - dlaczego nie skorzystać z tych wszystkich technologii, abyśmy mogli spokojnie i zorganizować produkcję ważniejszych zasobów i usług? Ale wtedy nie byłoby żadnej gry! Będziesz musiał przetrwać, walcząc o okruchy zasobów, zbudować jeszcze więcej sprzętu i odkryć nowe technologie wojskowe, aby zdobyć więcej terytorium, na którym możesz podwoić swój sukces. Jedna rzecz jest fajna - grafika jest bardzo podobna do klasyki gatunku, na przykład takich gier, jak Red Alert ... i to jest tego warte, to tylko gra nie jest tak ekscytująca, ale raczej bardziej skłonna do robienia zakupów ...


Cechy gry:

  • Doskonała grafika przypominająca zapomniane klasyki tego gatunku
  • Buduj miasta i armie
  • Rozwijaj nową cywilizację na fragmentach przeszłości
  • Walcz lub zjednoczyć się z innymi graczami
  • Szeroka gama sprzętu wojskowego
  • Nie można znaleźć reklam i zakupów, ale na razie

Wady gry:

  • Gra jest identyczna z dziesiątkami takich samych
  • Sądząc po poprzednim projekcie twórców, zakup będzie bardzo potężny

Najważniejsze jest to, że istnieje publiczność, która nie tylko rozumie, ale kocha ten format, co oznacza, że ​​gra Global War: Empire Rising jest przeznaczona właśnie dla niego.


Reklama

Global War: Empire Rising dla LG L Fino

Wszystkie aplikacje GameZEmpire na mob-core.com.pl

Ocena:

(4)
3.85★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/01/17 08:51
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |