Epicka przygoda Disneya
2.2 (4)

Epicka przygoda Disneya

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Disney Epic Quest to rodzaj bajgla z Androidem, który może być odpowiedni dla wszystkich fanów nie tylko tej kreskówki, ale także dla tych, którzy chcą dowiedzieć się więcej o uniwersum Disneya, który w ostatnich miesiącach zrobił wiele hałasu.

Wydawcą gry było studio goGame, na podstawie którego z wczesnych projektów mogliśmy znaleźć jedynie grę Dragon Project, która, nawiasem mówiąc, zgromadziła ponad milion pobrań. W każdym razie pracowali pod czujnym okiem właścicieli franczyzy, co oznacza, że ​​wszystko zostało zrobione w najlepszy możliwy sposób.


Zanim przejdzie do gry, warto zwrócić uwagę na pomysł oryginalnego źródła, które z kolei jest bezpośrednio związane z działalnością Disneya w ostatnich latach. Na początku ktoś w Disney postanowił, że nie powinien walczyć z konkurentami, ale po prostu kupować je wszystkie, więc w tej chwili mają oni postacie z Marvela, Luminarów, Pixara i wielu innych próbowałem odzwierciedlić w ostatniej części kreskówki o Ralphie, pokazując, że oto oni, my wszyscy. Dlaczego więc nie użyć tego tematu do stworzenia gry, dając do zrozumienia, że ​​teraz to wszystko jest jednym wszechświatem i żyje?

W historii gry otrzymasz wiele misji, aby pozbyć się jednego z zagrożeń na świecie - wirusa komputerowego "Składnia", który już spowodował chaos i przestraszył wielu członków społeczności internetowej. Możesz je przekazywać zarówno samodzielnie, jak i znajomym, jeśli chodzi o spółdzielnię, gra jest nowoczesna, a także istnieje wiele funkcji, co oznacza, że ​​możesz spędzić godziny w nowym świecie, spotykając się z ulubionymi postaciami.


Cechy gry:

  • Wypełniaj misje i rozwijaj swoje postacie.
  • Graj solo lub z przyjaciółmi
  • Zbieraj postacie
  • Ssać specjalne umiejętności i sprzęt
  • Znajdź unikalne skórki dla każdego;)
  • Na pierwszy rzut oka - bez reklam, co jest nawet dziwne

Wady gry:

  • Ale są zakupy, w przeważającej części na elementy wizualne

Podsumowując: gra Disney Epic Quest to dobra opcja na spędzenie czasu w pięknym, przemyślanym i bardzo interesującym wszechświecie, stworzonym z najlepszej animacji na świecie.


Reklama

Epicka przygoda Disneya dla LG L Fino

Wszystkie aplikacje goGame na mob-core.com.pl

Ocena:

(4)
2.15★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/01/17 10:55
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |