Szybka broń: Odsunięcie PvP
0 (0)

Szybka broń: Odsunięcie PvP

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Game Quick Gun: PvP Standoff to akcja dla twojego androida, w której grasz rolę kowboja, który jest zaangażowany tylko w pojedynki, co jest dość niebezpieczne, ale dla świata wirtualnego nie dostajesz prawdziwej kuli;)

Przygotowali grę w studiu Madbox Games, na podstawie którego jest to czwarta gra, ale wszystkie pozostałe nie są zbyt interesujące dla nikogo, więc nie poświęcimy im czasu, jednak istnieje podejrzenie, że projekt ten obejdzie popularność.


Rozgrywkę można nazwać niecodzienną, ponieważ przynajmniej nie natknęliśmy się jeszcze na taki format, jednak nie jest to jeszcze wygodne, by nazwać to wygodnym, ale tak jest. Istotą tego, co się dzieje, jest pojedynek pomiędzy tobą a innym kowbojem, który może być jak postać pod kontrolą sztucznej inteligencji lub innego gracza. Jak w każdym innym pojedynku, głównym zadaniem jest najpierw zastrzelić wroga. W tym samym czasie uzyskujesz widok pierwszej osoby i strzelasz, musisz przechylić telefon do przodu, jakby chciał naładować, a następnie wskazać wroga i strzelać. Oczywistym minusem takiej mechaniki jest to, że przechylając telefon i tracisz część recenzji, a także sam bohater, z jakiegoś powodu schyla się i patrzy na broń, jakby to był pierwszy raz ... Jednak w strzelaninie z innym graczem, stanie przed podobnym problem, ale w konfrontacji ze sztuczną inteligencją szanse są mniejsze, jednak rekompensuje to fakt, że dokładność sztucznego wroga pozostawia wiele do życzenia, ale znowu, jak poprawić prędkość i strzelać szybciej, nie jest znane.


Cechy gry:

  • Niezwykły format i mechanika
  • Można spersonalizować swojego bohatera
  • Pojedynek z prawdziwymi graczami
  • Widok pierwszej osoby i pełny świat 3D

Wady gry:

  • Na dzikim zachodzie jest nawet reklama i zakupy.
  • Mechanika może być nowa, ale nie najdogodniejsza ...

Podsumowując: trudno powiedzieć, że gra Quick Gun: PvP Standoff opóźni Cię przez długi czas, ale tylko w celach informacyjnych - będzie ci pasować więcej niż!


Reklama

Pobierz Szybka broń: Odsunięcie PvP 1.7 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
- Multiplayer latency improved
- Minor fixes
informacje ogólne
wersja 1.7 (15)
Data umieszczenia 2019-12-22 12:50
rozmiar 61.7 MB
polski nie
wymagania
android +
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Wszystkie aplikacje Mad Hook na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/01/18 08:00
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |