Inu, śliczna Shiba
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Inu, urocza Shiba, została uznana za "edukacyjną", chociaż w rzeczywistości jest typowym wirtualnym zwierzakiem, który postanowił przejść przez ten bogaty gatunek, gdzie go nie było. Koty, psy, kosmici i inne bezkształtne stworzenia ... co tu mówić, nawet w prawdziwym świecie ktoś bogaty sprzedaje kamienie pod przykrywką zwierząt ... W każdym razie, twórcy odpowiedzialnie podeszli do tego pytania, abyście mieli urocze Szczenięta Shiba Inu o ładnym wyglądzie i doskonałym charakterze.

Przygotowano grę w studio Clement Vitroly, a to nie jest po raz pierwszy użycie "zwierzątka" na ich koncie. Pojawiły się gry o króliku, pandzie i bezkształtnym miejscu, które nie spadły, ale króliku, że panda zebrała ponad milion pobrań, co jest dość skromne w tym gatunku, ale ogólnie rzecz biorąc, nie jest nawet złe. Najprawdopodobniej słodkie psy osiągną podobny sukces, a może nawet więcej, ponieważ psy i koty są bardziej znajome, w przeciwieństwie do królików ...


Możesz opisać rozgrywkę przez długi czas, ale już wiesz, jakie to są gry. Jednak w głównych punktach warto uruchomić, aby lepiej zrozumieć, co trzeba będzie zrobić. Wszystko zaczyna się od tego, że pies musi mieć nazwę, dzięki czemu może stać się wyjątkowy, ponieważ unikalna nazwa jest zawsze modna, poza tym nie trzeba go wykrzykiwać na spacer, jest to duży plus, jak nam się wydaje. Nie trzeba dodawać, że będziesz musiał bawić się szczeniakiem, karmić go i myć, tylko po to, aby mógł wyrosnąć na dorosłego psa, z którym będziesz musiał robić podobne rzeczy. Istnieje wiele różnych ubrań i ozdób dla psa, wszystko to jest hołdem dla personalizacji, a także, ponieważ stało się modne - możesz udać się na egzotyczne wyspy, na których możesz zdobyć ekskluzywne stroje, a nawet mieć inne mini zwierzęta.


Cechy gry:

  • Słodkie psy Sibu Inu, ale możesz zmienić rasę
  • Graj, karm, umyj
  • Podróżuj po wyspach, aby znaleźć wyjątkowe treści.
  • Graj w mini-gry, aby uzyskać dodatkowe bonusy

Wady gry:

  • Zarówno prawdziwe, jak i wirtualne psy wymagają pieniędzy, ale w tym przypadku możesz się bez nich obyć, ale będziesz musiał oglądać reklamy.

Konkluzja: gra Inu urocza Shiba to typowa gra o zwierzaku, której rolą będzie tym razem pies, kogo i czego może nauczyć gra - trudno powiedzieć, może to tylko dzieci i odpowiedzialność, ale doskonale rozumieją, że jest to wirtualne świat, w którym wszystko jest możliwe.


Reklama

Pobierz Inu, śliczna Shiba 7 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Bugs fixed and improvements !
informacje ogólne
wersja 7 (200028)
Data umieszczenia 2021-09-17 21:13
rozmiar 89.09 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/01/18 10:04
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |