Złe oko
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Evil Eye jest platformową grą akcji, która powstaje w najlepszych tradycjach nie tylko gatunku zombie, przedmiotu apokalipsy i oczywiście koreańskiego stylu wykonania, który jest zdecydowanie doceniany przez graczy. Fabuła jest bardzo typowa - apokalipsa, przeżyłeś, ale wiele straciłeś, ale ogólnie rzecz biorąc, w związku z tym są pełne nienawiści do potworów i idą na krucjatę, strzeżcie się wszystkich, którzy wchodzą na drogę!

Przygotowali grę w studiu TreeSpider DEV, którego nazwa brzmi bardzo fajnie, ale nie zauważyliśmy jeszcze żadnych innych projektów na ich koncie, ale nie ma problemu, zwłaszcza, że ​​pierwszy z nich zaczyna się dobrze, co niestety jeszcze się nie wydarzyło.


Jak już pisaliśmy na krótko, fabuła gry obraca się wokół zombie i innych mutantów, które zostały zrodzone przez apokalipsę, co spowodowało nie tylko nieodwracalne mutacje, ale także zniszczyło cywilizację w formie, w jakiej ją znaliśmy. Twój bohater obudził się wśród ruin i zdał sobie sprawę, że jedyną opcją jest przesunięcie się w prawo i zniszczenie wszystkich wrogów na twojej drodze! Gra jest podzielona na odcinki, z których każdy zawiera wiele poziomów, wszystkie etapy około stu, więc, aby szybko przejść przez grę po prostu nie będzie działać. Po drodze znajdziesz różnorodne bronie, ale w najlepszych tradycjach tego gatunku amunicja jest bardzo ograniczona. Zimna broń będzie zawsze dostępna, ale oznacza bezpośredni kontakt z wrogiem, więc prawie za każdym razem, gdy zadasz pewne obrażenia, na pewno liczba ofiar nie jest nieskończona. Osobno warto zwrócić uwagę na doskonały design lokacji, który nadaje mrok i beznadziejność, a ścieżka dźwiękowa, której nie żałują, jest arcydziełem w ogóle! Nawiasem mówiąc, po drodze można zbierać koty i psy, potrzebują nowego właściciela;)


Cechy gry:

  • Doskonała akcja, dynamiczna i umiarkowanie złożona
  • Ssij swojego bohatera i broń
  • Znajdź nowy sprzęt
  • Około stu poziomów
  • Ponury design i oszałamiająca ścieżka dźwiękowa
  • Brak zakupów, ponieważ po apokalipsie żadna waluta nie ma sensu

Wady gry:

  • Jest reklama, ale to jedyna możliwość zarabiania.

Podsumowując: gra Evil Eye jest doskonałym przedstawicielem tego gatunku, szczególnie jeśli podoba ci się gra w "koreańskim" wykonaniu, a generalnie nie ma prawie na co narzekać.


Reklama

Pobierz Złe oko 1.0.05 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
64비트 지원
밸런스변경(이동속도)
몬스터의 일정 확률로 총알 아이템 드랍
informacje ogólne
wersja 1.0.05 (1005)
Data umieszczenia 2019-06-17 19:37
rozmiar 72.32 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(2)
1.45★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/01/19 08:25
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |