Talking Tom Fun Fair
4.5 (13)

Talking Tom Fun Fair

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Talking Tom Fun Fair to zwykła gra logiczna, która przypomina głównie Homescapes, Gardenscapes i tym podobne, więc nic oryginalnego nie czeka na Ciebie, ale puzzle "trzy w jednym" i pragnienie głównego bohatera przywrócenia całego parku rozrywki są wszystkie miejsce

Jak nietrudno zgadnąć, przygotowali grę w studiu Outfit7 Limited, który zarządza franczyzą, która ostatnio produkuje coraz więcej gier o Tomie i jego przyjaciołach, a wszystko dlatego, że popularność spada, co oznacza, że ​​nie zostało dużo czasu i wymyślić coś nowego i oczywiście nikt nie chce tego robić. Tak więc fajna gra, w której kiedyś zmuszono kota do mówienia, od dawna zamieniła się w komercyjne bagno, które wkrótce wyschnie.


W każdym razie, przejdźmy do rozgrywki, którą Tom już dawno wprowadził w pełnoprawną postać, która żyje jego życiem i nie jest już postrzegana jako zwierzak, ale raczej jako osoba ... czy to jest dobre czy złe zależy od ciebie, ale napisz w komentarzach, jak to było jest lepsze Wszystko zaczyna się od tego, jak Tom odwiedza retrospekcje szczęśliwych chwil, jak jeździł na karuzeli w parku, tylko park został zniszczony przez długi czas i wygląda smutno, co oznacza, że ​​musi zostać przywrócony, ponieważ tak to działa.

Wtedy wszystko jest jak zwykle - złożyli puzzle, otrzymali pieniądze - spędzili je na kolejnym etapie renowacji i tak dalej, aż park zostanie w pełni zbudowany, ale prawdopodobnie będzie czekać bardzo długo, ponieważ w grze są reklamy i zakupy, co oznacza, że ​​twórcy jesteście zainteresowani graniem w kółko, co oznacza, że ​​prawdopodobnie nie uda się ukończyć gry.


Funkcje gry:

  • Słynny kot Tom i jego przyjaciele w nowej roli.
  • Układanki "Trzy z rzędu" - przenieś swoje mózgi
  • Gra jest nadal przeznaczona dla młodej publiczności.
  • Wiele boosterów i bonusów
  • Ogromny wybór budynków i dekoracji dla twojego parku

Wady gry:

  • Nie ma nic nowego i nie będzie, nie możesz nawet poszukać
  • Reklamy i zakupy - są wszędzie i bardzo dużo

Konkluzja: Talking Tom Fun Fair jest całkiem możliwe, że spodoba się wielu fanom ukochanych postaci, ale nie dajcie się oszukać, to kolejny klon udanych projektów, które będą starały się utrzymać na czasie franczyzę ...


Reklama

Talking Tom Fun Fair dla LG L Fino

Ocena:

(13)
4.5★ 90%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/01/22 08:43
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |