Minotaur
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Minotaur jest zadeklarowana jako gra akcji dla androida, który obejmuje łazik przez labirynt, który jest niebezpieczny, ponury i bardzo bogaty w wydarzenia, a to nie liczy faktu, że Minotaur mieszka gdzieś tutaj ...

Przygotowali grę w studiu Shanghaifengmian, który właśnie się rozpoczął, tak jak ten projekt, który jest ich pierwszym i całkiem możliwe, że nie ostatni, ponieważ podeszli do tego, co działo się z pełną odpowiedzialnością i sumiennie wykonali swoją pracę, co nie jest tak często .


Istota gry jest bardzo prosta, a nawet prymitywna, ponieważ wszystko, co jest wymagane od ciebie, to wędrować po labiryncie. Oczywiście najważniejsza zasługa polega na tym, aby przejść tak daleko, jak to możliwe, ponieważ w dolnej części ekranu znajduje się specjalny licznik, który liczy już przebytą liczbę metrów, a części lokalizacji, które nie zostały odwiedzone, zostały wzięte pod uwagę, więc niemożliwe jest cofnięcie się nowy rekord Labirynt twórców okazał się bardzo bogaty, tutaj i eksplodujące skrzynie, z których wylatują liczne nietoperze i płytki, atakując strzały, a nawet okresowe opady meteorów, nie licząc miejsc, w których nie wolno atakować. Jednak w trakcie tego procesu zdobędziesz złoto, które można wydać na zmartwychwstanie, a także, twój bohater będzie miał cztery życia, które zostaną wydane podczas jednego meczu. Nawiasem mówiąc, możliwość leczenia bohatera nadal jest tu realizowana, używając klasycznych kolb w kolorze czerwonym, które mogą być znane niemal każdemu, kto jest zaznajomiony z branżą gier.


Funkcje gry:

  • Trudny i bardzo duży labirynt, w którym można nie tylko zgubić, ale także umrzeć
  • Duży wybór pułapek, z których każdy wymaga troski
  • Prosta, ale ładna grafika.
  • Ponura atmosfera, całkiem odpowiednia do tego, co się dzieje

Wady gry:

  • Reklama i zakupy, ale jak zwykle bez tego możesz się obejść

Konkluzja: gra Minotaur to dobry początek dla programistów i dobry dla ciebie zabójca czasu, który można pobrać za darmo, więc spróbuj grać;)


Reklama

Pobierz Minotaur 0.7 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Add some new features.
informacje ogólne
wersja 0.7 (7)
Data umieszczenia 2019-03-27 06:39
rozmiar 28.55 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/01/23 08:37
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |