ŁOWCA ZŁEGO
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra EVIL HUNTER jest klasycznym bajglem dla twojego androida, w którym będziesz walczył z siłami ciemności, ale jeśli naprawdę zagłębisz się w kontekst, najprawdopodobniej z samym diabłem, który sam w sobie przypomina jednego z liderów swojego gatunku od Blizzarda. Niemniej jednak gra wygląda oryginalnie i jest gotowa zaoferować ci wiele interesujących momentów, na które powinieneś zwrócić uwagę.

Przygotowaliśmy grę w Studio Retroarts, na konto którego nie znaleźliśmy innych projektów, więc to rozważmy najpierw, jednak jest jeden poważny problem związany z lokalizacją, która do tej pory była tylko w języku koreańskim ... jednak jak się masz? Widzisz, to nie powstrzyma prawdziwego fana swojej firmy, on też nas nie powstrzymał, ale od razu przepraszamy za nieścisłości, które mogą wyniknąć z tego, że byliśmy prowadzeni "przez instrumenty".


Rozgrywka, zwłaszcza twoja lokalizacja początkowa, przypomina klasyczne, zwłaszcza wioski z pierwszej części Diablo. Może ktoś pamięta, nawet tam było ciekawie chodzić i zwiedzać NPC, sklepy handlowe i inne żetony. Tutaj lokalizacja jest znacznie mniejsza, ale jest jeden interesujący punkt - musisz zaangażować się w rozwój wioski! Na przykład, jeśli chcesz otrzymać apteczki pierwszej pomocy - jeśli zbudujesz dom dla lekarzy itd., To z pewnością doda ci plany rozwoju. Kolejną kwestią jest wysoka złożoność. Potwory, które można znaleźć dosłownie za ogrodzeniem wioski, po prostu uciekną tam po raz pierwszy więcej niż 2-3, których nie zabijesz, a potem uciekniesz, poszukaj okazji, by poprawić swoje zdrowie. Tak się składa, że ​​przede wszystkim gra jest przeznaczona dla prawdziwych fanów, którzy są metodycznie i celowo przygotowani do rozwijania swojej postaci i odkrywania otaczającego ich świata, a gra zapewni taką możliwość.


Funkcje gry:

  • Zbieraj materiały i buduj swoją wioskę
  • Walcz z potworami i rozwijaj swoją postać
  • Ogromny i bardzo interesujący świat
  • Fajna grafika w stylu retro dla prawdziwych koneserów
  • Wysoka złożoność, to nie jest przypadkowy projekt.
  • Żadnych zakupów, portfel tu nie pomoże.

Wady gry:

  • Jest reklama
  • Z języków, jak dotąd tylko Koreańczyków ... mamy nadzieję, że przynajmniej angielski zostanie dodany

Konkluzja: gra EVIL HUNTER jest doskonałym przedstawicielem formatu RPG, tylko w tym momencie będzie pasować tylko najbardziej wyrafinowanym graczom, reszta, z oczywistych względów, woli coś od wielu innych opcji.


Reklama

ŁOWCA ZŁEGO dla LG L Fino

Wszystkie aplikacje Retroarts na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/01/24 10:40
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |