Wasteland ninja
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Wasteland Ninja to pionierska platformówka dla androidów, w której będziesz walczyć z kosmitami, ale to jest to, co widzisz na ekranie, a reszta to opowieść, którą programiści starali się w pełni uwolnić dzięki animowanym wstawkom i dialogom.

Przygotowano grę w studio Reality Squared Games, dla której nie jest to pierwszy projekt, więc programiści mają doświadczenie, ponadto są bardzo popularne projekty, takie jak Heroes Evolved, liczba pobrań, która już dawno przekroczyła 10 milionów, więc co i jak oni doskonale rozumieją.


Fabuła gry stała się bardzo ciekawa, a przede wszystkim przemówi do fanów fantastyki naukowej, ponieważ wydarzenia będą się rozwijać w przyszłości, gdy nasza planeta stanie przed nowym zagrożeniem - regularnymi atakami kosmitów próbujących skolonizować naszą planetę. Naszym głównym bohaterem jest Rebecca, dorastała w rodzinie, której głowa jest generałem, który poświęcił prawie połowę swojego życia na obronę planety, więc jego córka zna się na broni i metodach walki, pomagając jej ojcu od 12 lat. Dzięki jej wyjątkowym talentom, została nazwana nowym zbawieniem planety, jednak przypadkiem podczas ceremonii jej dorastania i zajęcia na pełnowartościowej pozycji doszło do incydentu, który rzuca nas w wydarzenia, które mają miejsce w ramach rozgrywki.

Ta sama rozgrywka jest podzielona na poziomy (misje), w ramach których musisz latać w pionowych lokalizacjach i strzelać do nowych graczy, i oczywiście nie obejdzie się bez nowych wkładek, umiejętności tworzenia sprzętu i wielu innych ważnych tematów, bez których gra nie może się udać.


Funkcje gry:

  • Świetny styl retro
  • Piękna historia, która rozwija się w trakcie gry.
  • Interesująca mechanika tego, co się dzieje
  • Duży wybór broni i sprzętu

Wady gry:

  • Ponieważ lokalizacja jest nadal słaba, jest tylko język angielski
  • Dostępne są również reklamy i zakupy.

Podsumowując: gra Wasteland Ninja to fajny projekt stworzony specjalnie dla platform mobilnych, który jest odczuwalny, co oznacza, że ​​będziesz się dobrze bawić i możesz pobrać grę, jak zwykle, za darmo.


Reklama

Pobierz Wasteland ninja 1.6 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
fix some bugs
informacje ogólne
wersja 1.6 (6)
Data umieszczenia 2019-02-18 11:12
rozmiar 67.22 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/01/25 08:08
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |