Sunny Fields: Farm Adventures
0 (0)

Sunny Fields: Farm Adventures

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Sunny Fields: Farm Adventures to farma dla Androida, w którym staniesz się rolnikiem ... co jeszcze mogę powiedzieć? Zasadniczo gra nie różni się od większości podobnych, ale warto zagłębić się w szczegóły, ponieważ teraz są jedynymi, które wyróżniają te wszystkie farmy.

Kolejna iteracja gatunku została przygotowana w studio Manalot Games, z powodu której jest to pierwsza gra i załóżmy, że poprawnie wybrała ten gatunek na początek, ponieważ prawie zawsze będzie dużo do pobrania, a jeśli deweloperzy zainwestują w reklamę, będzie ich dużo. Jest to więc dobra opcja, aby zdobyć przyzwoitą widownię, której można już pokazywać inne, mniej odpowiednie projekty.


Rozgrywka opiera się na podstawowych zasadach - sadzili, uprawiali, gromadzili, sprzedawali, otrzymywali pieniądze - kupowali nowe terytoria, kontynuowali. Nie bez zwierząt, na przykład krów, kur i innych, a także pojawiły się nowe cechy, o których opowiem.

Jedną z nich jest przyjazna dla użytkownika nawigacja, dlaczego nikt nie umieszczał rzeczy w rozwijanym menu po prawej stronie, które pojawia się, gdy jesteś w kontakcie z tą lub inną lokalizacją? To takie łatwe i wygodne! Kolejną cechą jest deska, która stoi przy wejściu do twojej farmy, kawałki papieru z zadaniami są przybite do deski, ale drobiazg! Przez resztę chwili - wielu jest przemyślanych, na przykład, po wyhodowaniu kukurydzy, trzeba ją zmielić, nakarmić kurczakiem, a teraz można sprzedawać jajka, więc jeśli zauważysz dużo, gdy brakuje kilku ogniw w tym łańcuchu, lub z powodu lenistwa twórców, albo z powodu niechęci do komplikowania, ale z takim interfejsem - bez komplikacji!


Funkcje gry:

  • Doskonała grafika i mechanika gier w ogóle.
  • Bardzo przyjazny dla użytkownika interfejs, gra jest przyjemnością.
  • Kilka treści, które można wyhodować, wydobyć, przetworzyć
  • Brak reklam

Wady gry:

  • Są zakupy, ale jak zwykle są dla tych, którzy się spieszą.

Konkluzja: gra Sunny Fields: Farm Adventures to wspaniała farma, która wyróżnia się nawet na tle najbardziej popularnych projektów, więc jeśli myślisz o zmianie gry, ale nie o formacie, jest to świetna opcja!


Reklama

Pobierz Sunny Fields: Farm Adventures 1.0.9 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Various minor fixes, tweaks and quality of life improvements!
informacje ogólne
wersja 1.0.9 (1090)
Data umieszczenia 2020-01-05 13:58
rozmiar 96.14 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/01/26 08:20
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |