Niezwykli czarodzieje
0 (0)

Niezwykli czarodzieje

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Amazing Wizard to strategia dla Androida, która w rzeczywistości bardziej przypomina grę fabularną iz pewnością nie pasuje do klasycznej percepcji obu. W każdym razie ten gatunek jest doskonale znany dzięki ogromnej liczbie projektów, które zgromadziły dziesiątki milionów pobrań.

Przygotowaliśmy nowość w studiu DickHero, którego nazwisko jest szczerze dziwne ... ale odnosimy się do złożoności tłumaczenia. Tak czy inaczej, to jest ich pierwszy projekt, więc nie oceniaj ściśle, szczególnie w tych chwilach, w których za każdym razem tracisz swoją indywidualność i kopiujesz kogoś.


Rozgrywka okazała się typowa - na początku dostajesz się do głównego menu, w którym możesz znaleźć ustawienia, tawerna, w której możesz wynająć żołnierzy w swoim oddziale, są oddzielne wejścia do trzech różnych trybów gry - bitwy, arena i ekspedycja, i oczywiście jest miejsce, w którym możesz ulepszyć swój sprzęt i ulepsz swoje umiejętności bohatera. Wtedy wszystko rozwija się nie mniej typowo, ponieważ najpierw musisz zebrać drużynę. Wybór wojowników tutaj jest dość duży, ale nie na początku, jak to zwykle bywa, nowe typy sojuszników będą wprowadzane stopniowo, abyś szybko nie stracił zainteresowania grą. Przy okazji, ciekawa sztuczka - tutaj twoja drużyna jest podzielona na dwie kategorie - tych, którzy stoją z przodu, a pierwsi otrzymują obrażenia i ci, którzy stoją z tyłu i otrzymują obrażenia tylko wtedy, gdy zginie pierwsza część żołnierzy. Ogólnie rzecz biorąc, to właśnie w tym chipie leży najprawdopodobniej cały element strategiczny, który może wpływać na formowanie się oddziału, ale jak pan rozumie, jest to raczej skromne, ale znowu nie różni się zbytnio od konkurencji, jest to gatunek "strategii" dzisiaj


Funkcje gry:

  • Zbierz drużynę i idź walczyć
  • W miejscach, które już minęły, odbywają się automatyczne bitwy
  • Duży wybór znaków
  • Różne kombinacje
  • Wiele zadań i nagród za ich realizację
  • Brak reklam!

Wady gry:

  • Dla tych, którzy chcą mieć przewagę nad całą planetą, są zakupy, programiści z wielką przyjemnością zabiorą twoje pieniądze do równowagi.

Podsumowując: gra Amazing Wizard nie jest najgorszym przedstawicielem tego gatunku. Tak, jest jak kilkadziesiąt, a nawet setki innych, ale niemniej, by powiedzieć, że jest gorszy - nie zadziała.


Reklama

Pobierz Niezwykli czarodzieje 1.0.0 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
first version
informacje ogólne
wersja 1.0.0 (2)
Data umieszczenia 2019-01-26 13:17
rozmiar 18.46 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Wszystkie aplikacje DickHero na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/01/27 08:12
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |