Zadanie artefaktu Voxel
0 (0)

Zadanie artefaktu Voxel

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Voxel artefakt to interesująca gra dla twojego androida wykonana w 3D, ale nie dostałeś widoku pierwszoosobowego, będziesz obserwował wszystko, co dzieje się od strony, która czysto wizualnie łączy grę z takimi arcydziełami jak Back to Bed i jej analogi , tu też dostajesz dość dziwny świat, który jeszcze nie został rozwiązany.

Przygotowali grę w studiu Fun Voxel Art iw tej chwili jest to ich pierwszy i jedyny projekt, który nie był jeszcze w stanie wygrać dużej publiczności, ale czy to powstrzymuje grę, która jest naprawdę warta uwagi? Nie sądzimy, ale trochę pomożemy.


Każdy poziom to wyspa zawieszona w powietrzu z kilkoma stosami. Są tam drzwi i klatki schodowe oraz wszelkiego rodzaju dziwne rzeczy, które porzucają surrealizm, ponieważ natrafisz na szachy i dziwne roboty, z którymi musisz grać w gry, aby otworzyć nowe schody lub coś w tym stylu. Niektóre postacie nawet okazują się twoimi wrogami, co generalnie brzmi jak dużo treści, tylko twórcy nie pomyśleli trochę o tym, co się dzieje. Po pierwsze, prawie wszystkie trudności nie sprawią, że pomyślisz, są raczej dziwne i nieoczywiste, ale na ogół po prostu trzeba czekać, aw aplikacjach mobilnych to nie jest najfajniejsze rozwiązanie. Jednak prawie każdy nowy poziom to nowy zestaw pułapek i wrogów, a także styl lokalizacji, który generalnie zapewnia należytą różnorodność, która całkowicie obejmuje nie najmądrzejsze trudności.


Funkcje gry:

  • Doskonała blokowa grafika 3D i łatwa kontrola
  • Wiele różnych lokalizacji
  • Każdy nowy poziom - nowy świat, w którym obowiązują jego zasady
  • Istnieją mini-gry
  • Bez reklam i zakupów ... co jest niesamowite!

Wady gry:

  • Biorąc pod uwagę całkowity brak monetyzacji - brak reklamacji.

Konkluzja: gra poszukiwanie artefaktów Voxela to wspaniała misja, która sprawi, że twój mózg trochę się poruszy, a różnorodność przedstawionych tutaj światów będzie w stanie poruszyć twoją wyobraźnię, co jest dość rzadko wykonywane we współczesnych grach.


Reklama

Pobierz Zadanie artefaktu Voxel 0.4 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Fix bugs
informacje ogólne
wersja 0.4 (4)
Data umieszczenia 2019-02-18 11:11
rozmiar 24.04 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/01/27 10:17
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |