Alita: Battle Angel - The Game CBT
0 (0)

Alita: Battle Angel - The Game CBT

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Alita: Battle Angel - The Game CBT to fabularna wizja tego, co dzieje się na dużym ekranie, ponieważ była to gra o tej samej nazwie, która rozpoczęła grę, i trochę wcześniej, więc jeśli ktoś na niego czekał bardzo dużo - możesz poznać ten świat już dziś . Nawiasem mówiąc, światowa premiera filmu zaplanowana jest na 5 lutego, więc nie zostało wiele czasu do czekania.

Przygotowana na tę adaptację w studio Koramgame, która prawdopodobnie wynajęła ten jednorazowy projekt dzięki ich drugiej części - grze Goddess: Primal Chaos, która zebrała ponad 5 milionów pobrań, i biorąc pod uwagę podobieństwo gatunków i momentów, było to powodem tego wyboru. Wracając do gry.


Jeśli ktoś nie wie, to warto zacząć od oryginalnego źródła, w którym gra manga "Gunnm", ale jest to dość oryginalne, ale dla większości ludzi na świecie poza ich ojczyzną, nazwa jest inna - "Battle Angel Alita", na podstawie który zdecydował się nakręcić film, który ukaże się 5 lutego. By the way, gra jest bardziej do kina, przy użyciu wygaszaczy ekranu i innych atrybutów, które nieuchronnie spotkasz podczas oglądania. Mówiąc o fabule, tak jak w filmie, w grze jest tak samo - w odległej przyszłości, jeden naukowiec znajduje cyborga, która straciła pamięć, ale nie refleks, i jak się później okazuje, nie jest to już dziewczyna, ale prawdziwa zabójcza maszyna i użyjesz do zmiażdżenia wszystkich wrogów, którzy na pewno staną ci na drodze, pompując twoją postać i jego ekwipunek.


Funkcje gry:

  • Temat jest interesujący, dlaczego nie? Mamy bardzo mało takich gier ...
  • Dwa tryby gry - PvP i PvE
  • Wiele ubrań z możliwością ich personalizacji
  • Możesz wynająć pomoc, wszystko jest w twoich rękach
  • Doskonała grafika i efekty
  • W tej chwili nie ma żadnych reklam ani zakupów w grze ...

Wady gry:

  • Nie, dopóki nie pojawi się zarabianie.

Konkluzja: gra Alita: Battle Angel - gra CBT to oczywiste promo, które, nawiasem mówiąc, zaczęło się całkiem nieźle i nie tylko ci, którzy czekają na film, ale także ci, którzy naprawdę kochają oryginał, mogą do niego dołączyć. Najprawdopodobniej po premierze, jeśli projekt pozostanie, będzie to oznaczać zarabianie, ale na razie wszystko to jest całkowicie bezpłatne, więc nie zalecamy czekania;)


Reklama

Alita: Battle Angel - The Game CBT dla LG L Fino

Wszystkie aplikacje koramgame na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/01/28 10:21
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |