Viva petz
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Viva Petz jest zadeklarowana jako symulator, ale nie jest to całkowicie poprawne, nazwalibyśmy ją klasycznym przykładem gry dla zwierząt domowych z tą tylko różnicą, że będzie tu wiele zwierząt!

Przygotowali grę w chińskim studiu Shinezone Group, na podstawie którego jest to druga gra, a pierwszym był projekt "kwiatów" dla dziewcząt o nazwie Flower Vale, który był w stanie zebrać tylko niewiele ponad 10 tysięcy pobrań do tej pory. Nowość ma większe szanse powodzenia, ponieważ kwiaty są kwiatami, a wszyscy kochają urocze zwierzęta, niezależnie od wieku i płci. Jak można się domyślić, chodzi o zwierzęta domowe lub naszych mniejszych braci, które zostaną omówione dalej.


Fabuła gry opiera się na fakcie, że podążysz za całym schronieniem dla zwierząt, gdzie będzie ich sporo. To był ten format, który wydawał się nam interesujący, ponieważ istnieje sporo gier o zwierzaku, ale aby kontrolować sierociniec, praktycznie nie ma takich. Jak rozumiesz, utrzymanie schronu wymaga środków, które deweloperzy oferują, aby zarabiać w minigierach, które pozwolą ci zdobyć wszystko, czego potrzebujesz i stworzyć schronienie, które pomoże zdobyć więcej zwierząt. Oczywiście celem sierocińca jest znalezienie nowych właścicieli dla zwierząt domowych, co też będziecie robić, przechodząc przez różnego rodzaju zadania, które składają się na osobliwą fabułę. Nie bez klasyka, która zakłada, że ​​musisz dbać o każdego ze swoich zwierzaków, bawić się z nim, karmić, myć się itd., Abyś nie został bez uwagi naszych braci.


Funkcje gry:

  • Rozwiń schronisko dla zwierząt
  • Graj w mini-gry i staraj się zdobyć jak najwięcej środków na rozwój
  • Opiekuj się zwierzętami i znajdź dla nich nowych właścicieli.
  • W tej chwili nie ma żadnych reklam i zakupów w grze, co jest nawet dziwne.

Wady gry:

  • Brak monetyzacji - brak reklamacji.

Konkluzja: gra Viva Petz ogólnie jest klasycznym przykładem dobrego projektu na temat "zwierząt domowych", to tylko gra, która podnosi dość ważną kwestię schronienia i przyzwoitego podejścia, które wielu rodziców powinno uznać za dobry przykład dla dzieci.


Reklama

Pobierz Viva petz 0.3.16 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
New Game
informacje ogólne
wersja 0.3.16 (3)
Data umieszczenia 2019-01-29 15:29
rozmiar 90.97 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/01/30 08:26
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |