Szczęśliwa świnka
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Szczęśliwa gra Piggy to puzzle dla twojego androida, w którym niektóre elementy wnętrza wezmą udział, by tak rzec, magiczny ołówek, złote monety i skarbonkę, może nawet ją masz?

Przygotował grę w studiu SuperTapx, na którym to jest czwarta gra, z trzema z czterech gier, których prawdopodobnie nie znasz, ale gra o nazwie Love Balls, która ma podobną mechanikę, zdobyła ponad 100 milionów pobrań! Możemy więc bezpiecznie założyć, że nowość czeka na podobny sukces, jest jeszcze nowsza, a przez to bardziej interesująca.


Rozgrywka jest podzielona na poziomy, z których każdy ma podobną strukturę - jest aparat z monetami, jest jedna lub kilka przeszkód, a na piedestale stoi skarbonka w postaci różowej świni. Twoim głównym narzędziem jest magiczny ołówek, którego sztuczka polega na tym, że każda linia, którą rysujesz z jego pomocą, zmieni się w platformę, której potrzebujesz, aby monety trafiały do ​​skarbonki. Zgodnie z tym, narysowali rusztowanie - nacisnęli na urządzenie monetami, które ciągną za dźwignię i zaczynają się kruszyć. Na piggy bank zawsze znajdzie się liczba - jest to minimalna liczba monet, które powinny się do niej dostać, a nie punkty - poziom trzeba będzie powtórzyć. Dodatkowo, możesz ukończyć poziom dla jednej, dwóch lub trzech gwiazdek, w zależności od tego, ile narysujesz, więc im prostsza decyzja, tym lepiej. Trudności w grze będą stale rosły, na przykład pojawią się nowe przeszkody lub liczba monet w urządzeniu zmniejszy się. Na pierwszych poziomach są tam z rezerwą, tak że wielu może i obudzić się, ale jeśli jest ich mniej, znacznie trudniej będzie zrekrutować odpowiednią ilość. Oczywiście wszystko, co się dzieje, otrzymało doskonały model fizyczny, więc granie jest przyjemnością.


Funkcje gry:

  • Gra jest darmowa, bez zakupów, graj z przyjemnością!
  • Nie jest wymagane połączenie internetowe
  • Doskonała fizyka, prosta kontrola
  • Pozytywny projekt
  • Trudność rośnie płynnie, dzięki czemu można łatwo uzyskać komfort

Wady gry:

  • Jest reklama, ale to jedyna możliwość zarabiania.

Konkluzja: gra Happy Piggy to świetna gra logiczna, dzięki której możesz przewidzieć wspaniałą przyszłość i możesz ją pobrać dzisiaj, kiedy nie stała się popularna na całym świecie, a oceny nie wypełniły najbardziej aktywnych fanów tego formatu.


Reklama

Pobierz Szczęśliwa świnka 1.0.0 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 1.0.0 (1)
Data umieszczenia 2019-01-29 15:35
rozmiar 38.32 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje SuperTapx na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/01/30 10:31
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |