Puste miasto
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Blank City to gra akcji dla Androida, która jest mieszanką ranera i slashera, która wygląda świetnie i doskonale animowana, a jeśli zwracasz uwagę na to, że cała animacja przypomina klasyczną japońską kreskówkę, są tylko entuzjastyczne okrzyki! Mimo to postanowiliśmy sprawdzić, co jeszcze przygotowali dla nas deweloperzy.

A deweloperami były studio FLERO Games Co., LTD z siedzibą w Korei, które zdecydowanie opuściło echo gry, zwłaszcza jeśli zauważysz, że twórcy szczerze rozważają grę fabularną ... Nawiasem mówiąc, to nie jest pierwszy projekt na ich koncie, tylko większa część przeszłości została stworzona wyłącznie na rynek krajowy, ale nie przeszkodziło to pozostałym projektom w uzyskaniu kilku milionów pobrań, co mówi nam, że gry są w stanie to zrobić.


Fabuła gry stała się dość skromna, ale mimo to nie pozostaniesz tu bez rozrywki, rozgrywka będzie regularnie przerywana dialogami, które, nawiasem mówiąc, będą w języku angielskim lub koreańskim ... Ale to nie jest ich istota! W opowieściach demony włamały się do naszego świata, ludzie gdzieś zniknęli, a ty musisz uratować wszystkich, krótko i wyraźnie. Nacisk na to, co się dzieje, spoczywa na fajnych kombinacjach, rozwijaniu umiejętności twojej postaci (przy okazji, to jest piękna dziewczyna) i pompowaniu zwierząt, które aktywnie pomagają w walce (Pokemon?). Nie robione bez wszelkiego rodzaju sprzętu, co jest dość typowe dla tego gatunku, szczególnie jeśli pochylisz się w kierunku komponentu roli. Niemniej jednak to właśnie design gry wyróżnia go spośród wielu innych, ponieważ w kilku innych miejscach można poczuć się jak pełnoprawny uczestnik anime!


Funkcje gry:

  • Wciągające bitwy, które są bardzo dynamiczne
  • Zbieraj wszelkiego rodzaju sprzęt i broń
  • Doskonała grafika i animacja
  • Dosyć rzadki, ale ekscytujący styl.
  • Kilka trybów gry, a nawet fabuła, choć cienka ...
  • Brak reklam!

Wady gry:

  • Programiści zostawili całą monetalizację w formacie zakupów, dla każdego, kto chce pompować znacznie szybciej.

Konkluzja: jeśli lubisz akcję i anime, to gra Blank City jest twoją mekką, przynajmniej na Androidzie. Oczywiście, możesz pobrać grę za darmo, zarówno z naszej strony internetowej, jak iz jej strony w Google Play.


Reklama

Puste miasto dla LG L Fino

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/02/01 10:37
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |