Scal biegaczy
4.5 (4)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Merge Runners to przypadkowy projekt dla Androida, który prawie całkowicie i całkowicie kopiuje coś podobnego do niego, o czym na pewno opowiemy później.

Przygotowali grę w studiu Dimico Games, na którego konto jest to drugi projekt, a pierwszą była gra Glow, która w tej chwili była w stanie zebrać tylko 50 tysięcy pobrań, ale nowy produkt szybko ją wyprzedzi, zwłaszcza jeśli programiści wydadzą pieniądze na reklamę.


Tak czy inaczej, przejdź do gry. Na górze ekranu pojawi się mały stadion, a dokładniej owal do biegania, znany każdemu, kto kiedykolwiek był zaangażowany na stadionie. Poniżej znajdują się specjalne miejsca do lądowania, w których pojawią się biegacze w postaci różnych zwierząt. Każdy biegacz będzie miał numer, 1, 2, i tak dalej, i możesz uzyskać numer dwa, łącząc dwie liczby jeden, numer trzy - łącząc dwie liczby dwa i aż do końca gry ta zasada nie ulegnie zmianie. Tak czy inaczej, biegacze mogą być przeciągnięci do owalu i przynoszą pieniądze, aby biegać po kole, które można wydać na kupowanie nowych i tak dalej w nieskończoność. Jaka jest ta gra? Tak, wszystko jest bardzo proste, istnieje taka gra, jak Merge Plane - Click Idle Tycoon, w której 50 milionów pobrań zostało wyposażonych w identyczną mechanikę, tylko że były to samoloty, a nie biegacze. Ogólnie rzecz biorąc, pomysł jest dobry, a wdrożenie nie zawiodło, więc kto jest bliżej i najprawdopodobniej, gdzie reklama jest mniejsza ...


Funkcje gry:

  • Prosta, ale wciągająca rozgrywka
  • Ładny design i urocze zwierzęta
  • Łączyć biegaczy, aby uzyskać bardziej zyskownego i szybkiego sportowca
  • Brak zakupów w aplikacji

Wady gry:

  • Nie bez reklam, ale do tej pory całkiem sporo

Konkluzja: gra Merge Runners jest odpowiednia dla tych, którzy są zmęczeni samolotami o podobnej mechaniki. Nawiasem mówiąc, jedną z przyjemnych chwil jest to, że tablice wyników nie są jeszcze zatkane, więc możesz łatwo wspiąć się na szczyt i próbować utrzymać pozycję bez poważnej inwestycji czasu i wysiłku.


Reklama

Scal biegaczy dla LG L Fino

Ocena:

(4)
4.48★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/02/02 08:40
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |