Zakładka Spacja
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Space Tab to niezwykle łatwa do zrozumienia gra zręcznościowa na Androidzie, w której możesz zostać prawdziwym bohaterem, ponieważ to twoja rola obrońcy naszej planety jest atakowana przez ogromne meteoryty, więc kto, jeśli nie ty, może ją chronić?

Przygotowali grę w studiu Rhaon Entertainment, który w większości tworzy gry na rynek krajowy Korei, skąd przy okazji ta gra, ale są też zlokalizowane projekty, ale sądząc po liczbie pobrań, uruchomili je niemal jednocześnie i być może całkiem niedawno, i mówili bez ogródek, jaka gra cieszy się tutaj sukcesem, ale może ten nowy produkt sprawi, że ci się spodoba?


W każdym razie, przejdźmy do rozgrywki, która zdecydowanie przypomina o czymś, ale taka sytuacja ma miejsce w prawie każdej "prostej" grze, ponieważ na ekranie niewiele się dzieje i nie ma wystarczająco dużo, co oznacza, że ​​szansa, aby stać się podobna do kogoś, rośnie wykładniczo. W każdym razie nie będzie czasu, aby o tym pomyśleć, ponieważ musisz chronić całą planetę! Niebezpieczeństwo dla niej to ogromna liczba meteorytów, które będą wysyłane z góry ekranu. Pozbycie się ich jest dość proste - kliknij na nich, a one wybuchną, tak długo możesz wytrzymać? Istnieje wiele asteroid, a ty jesteś jednym, więc nawet jeśli zastosujesz całą swoją reakcję i uważność, wcześniej czy później się pomylisz i jeden z nich wpadnie na planetę. Ale tutaj deweloperzy zlitowali się trochę nad graczami, ponieważ można pominąć kilka, ale wcześniej czy później i tak przegrywasz, po czym otrzymasz statystyki swojego występu i sugestię, aby zacząć od nowa. Bardzo typowy i dość denerwujący, ale jak pokazuje praktyka, takie gry są popularne.


Funkcje gry:

  • Zniszcz meteoryty i zdobądź za nie punkty
  • Im więcej niżej z rzędu - tym bardziej strome jest combo i więcej punktów
  • Jakie miejsce w rankingu globalnym możesz wziąć?
  • Bardzo prosta kontrola i równie przejrzysta rozgrywka
  • Brak zakupów, nie ma po prostu nic do kupienia ...

Wady gry:

  • Rozgrywka jest monotonna, to nie zabiera
  • Jest reklama

Konkluzja: gra Space Tab to dobry czas-zabójca, ale jak można się domyślić, nie ma nic więcej do spodziewania się z gry.


Reklama

Pobierz Zakładka Spacja 1.41 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 1.41 (9)
Data umieszczenia 2020-03-28 04:08
rozmiar 20.11 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/02/02 10:45
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |