gardenblast
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra gardenblast to gra logiczna dla Androida, która została zmieszana z farmą i dobrze wstrząśnięta, co sugeruje całkiem dobrą rozgrywkę, o której opowiem.

I przygotowali grę w studiu zhang qi, z powodu którego jest to pierwszy projekt, który jest w stanie przynieść mu ogromną popularność, ponieważ nie tak często spotykamy gospodarstwa o bardzo skromnej liczbie pobrań, a tutaj są wszystkie niezbędne pomysły i kierunki rozwoju tego, co się dzieje.


Oczywiście, nie można nazwać klasycznej farmy grą, ponieważ w większości zwracasz uwagę na dom, w którym mieszkają twoi piłkarze, i resztę terytorium, które musi przejść długą drogę, zaczynając od opuszczonego miejsca z wieloma problemami do bardzo pięknej rezydencji z rozwiniętym i piękne terytorium.

Kolejne wydarzenia będą się rozwijać zgodnie z już sprawdzonym schematem - przejdź do następnego poziomu, gdzie musisz ustawić kilka rzędów identycznych warzyw na klasycznym polu gry w formacie "trzy w rzędzie", dostać nagrodę i przejść do swojej witryny, która uporządkuje jeden z jej elementów. Ale jest jedno zastrzeżenie - nie możesz wybrać, co dokładnie trzeba teraz naprawić, więc musisz grać zgodnie z planem, który twórcy początkowo przyszyli do gry, co z jednej strony upraszcza trochę rzeczy, az drugiej strony może wydawać się nudne dla niektórych proces, zwłaszcza jeśli zwracasz uwagę na bardzo małą złożoność zagadek, które czekają na ciebie pomiędzy naprawami.


Funkcje gry:

  • Spróbuj zbudować dużą farmę warzywną
  • Rozwiąż zagadki "trzy w rzędzie", aby zdobyć nagrody
  • Dzięki otrzymanym środkom możesz naprawić wszystkie przedmioty.
  • Uzyskaj premie za codzienne wejście do gry
  • Mała złożoność, gra będzie odpowiednia dla całej rodziny.

Wady gry:

  • Wszystkie wydarzenia są już zarejestrowane, zabierają niektóre elementy rozrywki.
  • Reklamy i zakupy są na właściwym miejscu.

Konkluzja: ogólnie rzecz biorąc, gra Gardenblast nie różni się zbytnio od większości gier, więc jeśli interesuje Cię temat warzyw, koniecznie pobierz tę grę.


Reklama

Pobierz gardenblast 1.3.1 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
[fun cute and cool Sanxiao, leisure, intellectual and brain-burning].
[vegetable sprouting, exclusive manor construction].
[add friends to play together and experience interesting social interaction].
[100 levels challenge, surprises and gifts continue]
informacje ogólne
wersja 1.3.1 (10)
Data umieszczenia 2019-03-27 11:33
rozmiar 92.98 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7 ARM6
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zmienianie połączeń sieciowych

Zezwala aplikacji na zmianę stanu łączności sieciowej.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

Montowanie i odmontowywanie systemów plików pamięci wymiennych.

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

dodawanie i usuwanie kont

Zezwala aplikacji na wykonywanie takich operacji, jak dodawanie i usuwanie kont oraz usuwanie ich haseł.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

dostęp do dodatkowych poleceń dostawcy informacji o lokalizacji

Umożliwia aplikacji dostęp do dodatkowych poleceń dostawcy informacji o lokalizacji. Aplikacje z tym uprawnieniem mogą wpływać na działanie GPS-u lub innych źródeł lokalizacji.

modyfikowanie ustawień systemu

Zezwala aplikacji na zmienianie ustawień systemu. Złośliwe aplikacje mogą uszkodzić konfigurację systemu.

odczyt wrażliwych danych dziennika

Pozwala aplikacji na odczyt różnych plików dzienników systemowych. Dzięki temu może ona poznać ogólne informacje na temat korzystania z urządzenia, co potencjalnie może obejmować również informacje prywatne lub osobiste.

BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/02/03 15:19
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |