Kolonia śmierci
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Colony of Death została ogłoszona wyścigiem dla Androida, co jest dość dziwne, ponieważ zadaniem tutaj nie jest szybkość, ale odległość. W każdym razie, ten format gier powinien być znany wielu z was, ponieważ trzeba pokonać przeszkody tak skutecznie, jak to możliwe i cieszyć się doskonałą fizyką tego, co się dzieje.

Przygotowali grę w studio Tranquility Interactive, na podstawie której jest to trzecia gra, która wyszła trochę wcześniej niż All Terrain: Hill Trials, ale w nieco ciekawszym formacie i ostatnim, mają też popularną grę z gatunku obrony wieży. Obrona, która była w stanie zebrać ponad milion pobrań.


Zgodnie z historią, wydarzenia rozwiną się w 2074 roku, kiedy nasza planeta staje w obliczu kolejnego braku zasobów i niewielkiej eksploracji kosmosu, udało nam się stworzyć kilka kolonii, jednak pewnego dnia połączenie z kolonistami zostało przerwane, a teraz musisz dowiedzieć się, co się tam stało, Twoim głównym narzędziem będzie fajny łazik, który w tym przypadku jest bardzo podobny do najczęściej używanego dżipa, ale nie straszny. Gra nie zakłada takich poziomów, ale jest kilka planet i przejść przez planetę i przejść do następnej, po prostu trzeba dojść do końca trasy, ale to zadanie nie było proste. Na początek - bardzo skromna charakterystyka jeepa na początku, ale każda próba przyniesie ci trochę pieniędzy, które można wydać na ulepszenia. Ale kiedy wszystko zostanie rozwinięte do maksimum, możesz spróbować dotrzeć do końca, ale znowu, masa przeszkód nie pozwoli ci zrobić tego tak prosto, jak byśmy chcieli, ale to jest znaczenie tego, co się dzieje.


Funkcje gry:

  • Doskonała fizyka i klasyczny reprezentant wspinaczki górskiej
  • Ciekawa historia opowiadająca fascynującą historię.
  • Wiele opcji aktualizacji
  • Wiele interesujących poziomów
  • 7 różnych samochodów
  • Wielu różnych przeciwników napotkać po drodze
  • Środowisko może zostać zniszczone

Wady gry:

  • Reklama i zakupy, ale to jedyny problem.

Konkluzja: gra Colony of Death jest bardzo dobrym i dość interesującym przedstawicielem gatunku, który spodoba się fanom badań przestrzeni kosmicznej i klasycznego designu, a pacjentom z pewnością spodoba się to, bo po prostu nie możesz tego przekazać.


Reklama

Pobierz Kolonia śmierci 1.1.4 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Fuel is consumed only when you press the gas pedal. Release the gas in the air and down the hills, then there will be enough fuel.

Lower difficulty for first levels
Localization fixes
informacje ogólne
wersja 1.1.4 (72)
Data umieszczenia 2020-04-21 04:21
rozmiar 8.47 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje Tapdemic na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/02/03 17:41
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |