12 ZAMKNIĘĆ: Pokój z plasteliny
5 (4)

12 ZAMKNIĘĆ: Pokój z plasteliny

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra 12 ZABLOKOWANIA: Pokój z plasteliną to zagadka dla androidów, w której będziesz szukać kluczy do otwierania drzwi, jednocześnie zajmując się mini-grami i rozwiązywaniem innych zagadek. Format gry był bardzo typowy, co trudno powiedzieć o projekcie, który z pewnością Cię zaskoczy!

Przygotował grę w studiu RUD Present, który trudno nazwać popularnym, jednak pomimo tego, w swoim koncie ta gra stała się dziewiątym. Osiem innych gier pojawiło się wyraźnie w wersji testowej, więc nie było tam żadnej popularności, ale poprzednia gra z podobnym projektem uzyskała przynajmniej kilka pobrań, więc nic dziwnego, że twórcy kontynuowali ten trend.


Nie będziemy ciągnąć i od razu powiedzieć, że projekt gry przypomina plastelinę, z której wszystko tu powstaje. Całe wnętrze, a nawet główna postać to plastelina. To nie wpływa na żadne prawa fizyki, tylko na taki fajny projekt. W każdym razie twoim zadaniem jest opuścić pomieszczenie, w którym byłeś zamknięty. Jak się okazało, cała gra reprezentuje właśnie ten pokój, tutaj są tylko zamki na dwie 12 części, jak można się domyślić z nazwy, co oznacza, że ​​nie będzie można go szybko otworzyć. Najprostsze to kody kodowe, numery, które szybko znajdziesz, równie trudno będzie znaleźć kilka kluczy, przeszukując pokój, który, nawiasem mówiąc, jest zwykłym pokojem i kuchnią w tym samym pokoju. Przeszukuj wszystko, rozwiązuj lokalne zagadki, wchodź w interakcje z obiektami i prędzej czy później możesz wyjść z pokoju!


Funkcje gry:

  • Znajdź 12 klawiszy, aby wydostać się z pokoju.
  • Oryginalny "plastelinowy" wzór
  • Mnóstwo puzzli i mini-gier
  • Dość wysoka złożoność
  • Brak zakupów w aplikacji

Wady gry:

  • Jest reklama, ale to jedyna możliwość zarabiania

Konkluzja: gra 12 ZAMKNIĘĆ: Sala plastelina to świetna gra logiczna dla Androida, która zadowoli Cię nie tylko oryginalnym projektem, ale także ciekawymi zadaniami, które nie będą tak łatwe do rozwiązania.


Reklama

Pobierz 12 ZAMKNIĘĆ: Pokój z plasteliny 1.11 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.11 (11)
Data umieszczenia 2020-10-11 03:49
rozmiar 12.44 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Wszystkie aplikacje RUD Present na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
5★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/02/04 10:42
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |