Gra morska: Mega Carrier
2.8 (9)

Gra morska: Mega Carrier

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

The Sea Game: Mega Carrier to strategia dla Androida, której głównym chipem będzie fakt, że ta strategia dotyczy walki z wodą, a wszystko, co się dzieje, rezygnuje z nowoczesnych technologii i odbywa się całkiem nowocześnie, co oznacza, że ​​będzie pasować każdemu, kto kocha współczesne gry. platformy mobilne.

Przygotowali grę w studio z dźwięczną nazwą tap4fun, na podstawie której jest to już czwarta gra, co może wydawać się skromnym wynikiem, ale w tym przypadku programiści wciąż starają się brać jakość, a nie ilość, co jest jeszcze bardziej istotne, jeśli weźmiemy pod uwagę, że tylko dwa pozostałe gry są popularne, rozważamy je, a kolejne są nadal w trybie testowym. Wymienię tylko jedną z dwóch wczesnych gier - Brutalny wiek: Inwazja Hordy, która jest znana dla ponad 10 milionów graczy ... druga, nawiasem mówiąc, ma podobną liczbę, więc nie dziw się, że programiści mogą zebrać publiczność w ciągu zaledwie jednego miesiąca, ale na razie są zadowoleni tylko liczba, która przekroczyła już 50 tysięcy, co nie jest złe, za kilka dni ...


Pod względem rozgrywki wszystko jest tutaj bardzo typowe, ale dzieje się tak tylko wtedy, gdy nie wchodzisz w szczegóły, ale jeśli wejdziesz, wiele chwil wyda ci się interesujące i bardzo pouczające. I tak, zdobądź kontrolę nad wyspą, którą należy rozwinąć, budując na niej wszelkiego rodzaju budynki, które pozwolą armii na rozwój i będą walczyć z innymi graczami w nadziei, że zdobędziesz jak najwięcej zasobów i wydasz je na kolejną poprawę. Mówcom oczywiście brakuje trochę, ale jeśli pokażesz mi podobną strategię, w której problem ten został rozstrzygnięty w jakiś sposób inaczej - napisz w komentarzach, ponieważ wydaje nam się, że w tym przypadku twórcy nie wymyślili na nowo koła i pozostali wierni tradycjom tego już utworzonego gatunek.


Funkcje gry:

  • Rozwiń swoją bazę na wyspie
  • Zbuduj dużą armię statków
  • Ładna grafika
  • Zdobądź zasoby i walcz z innymi graczami.
  • Bez reklam, przynajmniej na razie.

Wady gry:

  • Zasadniczo jest to wersja testowa i często pojawia się wiele pytań na ich temat.
  • Zakupy już tam są ... nawet w teście;)

Konkluzja: The Sea Game: Mega Carrier prawdopodobnie pojawi się i całkiem szybko i dość łatwo, więc nie przegap okazji, by być początkiem bardzo popularnej gry!


Reklama

Pobierz Gra morska: Mega Carrier 1.9.65 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
-Real-name authentication system problem repair
informacje ogólne
wersja 1.9.65 (10965)
Data umieszczenia 2021-05-19 14:40
rozmiar 40.72 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
renderowanie na innych aplikacjach

Pozwala aplikacji na wyświetlanie elementów interfejsu nad innymi aplikacjami lub elementami ich interfejsu. Może to powodować zakłócenia w korzystaniu z interfejsu innej aplikacji lub inne działanie aplikacji, niż wynikałoby to z widocznego interfejsu danej aplikacji.

Pakiety ponownego uruchamiania.

RESTART_PACKAGES

Montowanie i odmontowywanie systemów plików pamięci wymiennych.

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

BILLING

BILLING

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

googleplay

googleplay

parowanie z urządzeniami Bluetooth

Pozwala aplikacji na dostęp do konfiguracji Bluetooth na urządzeniu oraz na nawiązywanie i akceptowanie połączeń ze sparowanych urządzeń.

dostęp do ustawień Bluetooth

Pozwala aplikacji na konfigurowanie lokalnego urządzenia z Bluetooth oraz na wykrywanie urządzeń zdalnych i parowanie z nimi.

nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Wszystkie aplikacje tap4fun na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(9)
2.78★ 55.67%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/02/05 10:08
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |