Hardcooked
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra HardCook jest zadeklarowana jako symulator i na pewno nauczyła się z niej pewnych ważnych cech, w taki czy inny sposób, jest daleka od rzeczywistości, więc nazwiemy ją arkadą i będziemy mieć absolutną rację. W każdym razie znajdziesz kuchnię i dynamikę, którą będą dawać niecierpliwi i głodni goście.

Przygotował grę w studio GemGames, na którego konto nie jest to pierwszy projekt, ale pierwszy w tej kategorii, wszystkie inne projekty są pozycjonowane jako symulatory, z których kilka zebrało ponad 10 milionów pobrań! Ale udane projekty związane z zarządzaniem pociągiem i samolotem, ale tutaj kuchnia jest już ... w każdym razie, czas pokaże, który jest bardziej stromy i powoduje większe zainteresowanie wśród użytkowników.


Rozgrywka w grze jest bardzo wyraźna - dostajesz główną postać pod Twoją kontrolą, szefa kuchni, który musi przygotowywać proste zamówienia, które, oczywiście, będą coraz trudniejsze, podczas gdy wszystko, co się dzieje - na czas, który nieuchronnie tyka w prawym dolnym rogu róg ekranu. Większość twojego czasu będzie musiała być podana sałatkom i bardzo prosta, w pierwszych parach będzie to liść sałaty z pomidorami, wtedy zostaną dodane ogórki i tak dalej. Kolejka zamówień jest uformowana w górnej lewej części ekranu i należy ją obserwować, ponieważ jeśli przygotujesz kolejną kolejność i zignorujesz pierwszą, pierwsza zniknie, a otrzymasz warunkowy minus. To, co się dzieje, jest zbudowane w taki sposób, że w każdym razie nie będziesz miał czasu na gotowanie wszystkiego, ale w każdym razie możesz zdobyć trzy gwiazdki na podstawie poziomu, który, jak już pisaliśmy, jest ograniczony w czasie.


Funkcje gry:

  • Łatwa rozgrywka
  • Dość wygodne zarządzanie
  • Poziomy są krótkie i ograniczone w czasie.
  • Brak zakupów w aplikacji

Wady gry:

  • Rozgrywka jest prawie taka sama
  • Jest reklama

Podsumowując: gra HardCooked jest bardzo ważna, gdy możemy zdobyć nową pracę, na którą nie będziesz mieć czasu, ale wciąż będziesz dziękować, w pewnym sensie istnieje nawet symulacja ...


Reklama

Pobierz Hardcooked 1.0.3 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Gameplay improvements
informacje ogólne
wersja 1.0.3 (4)
Data umieszczenia 2019-05-31 20:42
rozmiar 51.83 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Wszystkie aplikacje GemGames na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/02/07 08:09
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |