Wyścigi przygodowe
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Adventure Racing jest ogłoszona wyścigiem androidowym, tylko że nie polujesz tu na prędkość, ale na dystans, tak i jak! W rzeczywistości jest to jedna z kolejnych odmian gry Hill Climb, której pierwsza część zebrała ponad 500 milionów pobrań, co zdecydowanie nie daje odpoczynku wielu programistom.

Nawiasem mówiąc, o programistach, w których roli w tym przypadku firma HeroCraft Ltd., wielokrotnie pojawiała się na naszej stronie internetowej i jest dość dobrze znana z gier takich jak Warhammer 40,000: Space Wolf, Zombie Derby, Red Ball, Ice Rage: Hockey Multiplayer i wielu , bardzo popularne projekty. Jednak wracamy do naszej gry.


Pomysł, a także to, co się dzieje, jest dość prosty - dostaje pojazd i udaje się do jednego z torów, które są pokryte zjeżdżalniami, skokami i innymi przeszkodami typu pagórkowatego. Benzyna w samochodzie jest dość mała, a kończy się z niewiarygodną prędkością, więc im mniej się ześlizgniesz, tym większa szansa na dostanie się do następnego kanistra i kontynuujesz swoją podróż. Jeśli skończy się benzyna lub się przewrócisz - zdobądź nagrodę, którą udało ci się odebrać i przejdź do głównego menu, gdzie możesz kupić inny samochód (lub skuter) lub ulepszyć istniejący. Do modernizacji dostępne są tylko cztery parametry, mianowicie silnik, ponieważ im więcej mocy, tym łatwiej i szybciej można wspiąć się na górę, opony poprawiające trakcję, zawieszenie, pozwalające na mniejszy ruch samochodu i napęd na cztery koła ... dziwny parametr, jeśli szczerze Każdego nowego przybycia, spróbuj pobić swoją ostatnią płytę i zaoszczędzić na ulepszeniach lub czymś innym, nie możesz nawet liczyć na fabułę.


Funkcje gry:

  • Wiele szlaków i różnych pojazdów
  • Zajmij miejsce honoru w światowych rankingach
  • Pompuj swój samochód, aby ustawić nowy rekord
  • Grafika jest prosta, ale fajna.
  • Fizyka na wysokości jest jednak cechą tego gatunku
  • Świetna ścieżka dźwiękowa, szczególnie miłośnicy muzyki rockowej, pokochają to.

Wady gry:

  • Reklama, zakupy, monety są trudne do zapisania, gaz jest marnowany, nawet jeśli nie naciska się na gaz ...

Konkluzja: ogólnie rzecz biorąc, gra Adventure Racing jest typowym przedstawicielem gatunku, ale jest ich już sporo, a gatunek nie jest już tak popularny ... nadszedł czas, aby zmienić rekord, nie sądzisz?


Reklama

Pobierz Wyścigi przygodowe 1.9.8 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Сan you beat your record?
informacje ogólne
wersja 1.9.8 (10908)
Data umieszczenia 2019-12-22 12:50
rozmiar 62.36 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

FULL

FULL

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/02/08 08:20
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |