Sniper Master: City Hunter
0 (0)

Sniper Master: City Hunter

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Sniper Master: City Hunter to strzelanka z Androidem, w której niechęć lub brak umiejętności do opanowania ruchu została wyjaśniona przez fakt, że jesteś snajperem, który siedzi nieruchomo na swoim miejscu i wykonuje misje, aby wyeliminować wrogów. Jednak pełny brak logiki jest wszędzie tutaj, o czym opowiem.

Nawiasem mówiąc, przygotowali grę w studio Charm Tech., Z powodu której są inne gry o snajperach z podejrzanymi recenzjami ... każdy popełnia błędy, ale nie każdy wyciąga wnioski z ich błędów, a biorąc pod uwagę, że jest to najnowsza gra od twórców, wydaje nam się że wnioski, które poczynili, są całkowicie błędne ...


Zacznijmy od bazy - grafiki, fizyki i innych mechaniki, która nie spełnia nowoczesnych standardów, nawet na platformach mobilnych, gdzie przez długi czas można wycisnąć jakość konsol poprzedniej generacji. No dobra, każdy ma inne budżety, ale nie wszystkie potężne telefony. Gra jest podzielona na misje, które, szczególnie na początku, są bardzo krótkie i dość głupie, na przykład, zabijają tego faceta w żółtym T-shircie, mimo że jest on jedyny na poziomie ... Nawiasem mówiąc, twórcy nie bali się zabijać ludzi, a nawet dodawać krwawe efekty ( które wyglądają na ubogie), po otrzymaniu oceny 16+, ale w tym samym czasie, po uderzeniu w cel i plamami krwi, ciało wypada idealnie czyste i wyprasowane. Dziwna sytuacja z trafieniami, w niektórych misjach można tylko zranić cel, uderzając w nogę, z której umiera i uważa się, że ukończyłeś misję, aw niektórych możesz przynajmniej rozładować cały klip w ciało i kończyny, ale aż do głowy będzie stać i strzelać do Ciebie ... W rzeczywistości istnieje wiele takich żartów, więc jeśli lubisz ten rodzaj humoru - pobierz grę, będzie coś, co powie twoim znajomym ...


Funkcje gry:

  • Jesteś snajperem i strzelasz do ludzi
  • Kupuj lub ulepszaj broń
  • Wygląda na to, że to wszystko ...

Wady gry:

  • Grafika, mechanika, obciążenie semantyczne, brak logiki i wiele innych czynników, jednocześnie nie bez reklam z zakupami ....

Konkluzja: nie powinieneś uważać gry Sniper Master: City Hunter za dobrego przedstawiciela swojego gatunku, ponieważ gdyby ta gra była ludzka, byłoby nieprzyzwoite śmiać się z niej, ale ona nie jest człowiekiem, więc baw się dobrze;)


Reklama

Pobierz Sniper Master: City Hunter 1.4.7 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
HD scene resources
Rich game plot
Fascinating levels
Fun of precise snipe
informacje ogólne
wersja 1.4.7 (38)
Data umieszczenia 2021-08-12 00:00
rozmiar 33.61 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/02/08 10:24
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |