Zombie High School: Dark Kitchen
0 (0)

Zombie High School: Dark Kitchen

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Zombie High School: Dark Kitchen jest zadeklarowana jako gra zręcznościowa, choć w rzeczywistości jest to dość interesująca misja, która otrzymała format i design w stylu klasycznych gier fabularnych lat 90 - tych . W każdym razie nazwisko natychmiast ujawnia całą intrygę, ponieważ będziesz musiał wędrować po licznych pomieszczeniach szkoły ... a co z zombie?

Przygotowaliśmy grę w studiu AWESOMEPIECE, na które to jest druga gra, a jeśli ta gra dotyczy zombie z liceum, to ostatnia dotyczyła zombie z liceum, ale zebrała ponad 5 milionów pobrań, pod warunkiem, że nie było lokalizacji pachniało ...


Głównym dowcipem gry jest to, że jesteś zombie, ponieważ to ty będziesz błąkał się po terenie szkoły bez specjalnego celu, ponieważ w każdej nowej lokalizacji masz zadanie dostać się w inne miejsce, w którym musisz rozczesać prawie każdy metr, zbierając wszystkie przedmioty, które znaleźć, w tym klucze do drzwi. Jednak twórcy zapewniają, że możesz napotkać potwora, a autosaves, które pojawiają się dość często, podpowiadają, że coś dziwnego może się wydarzyć gdzieś za rogiem, ale nic nam się nie stało ... może, jeśli przejdziesz przez grę do końca, wtedy będzie można kogoś spotkać, ale nie będziemy się liczyć. W każdym razie gra wygląda świetnie, a to klasyczny format, który podwaja zainteresowanie, z jaką będziesz wędrować po każdej lokalizacji i studiować ją na nowo, a monologi i emocje postaci na każdym elemencie zasługują na szczególną uwagę.


Funkcje gry:

  • Klasyczny design, znany z wielu gier fabularnych ubiegłego wieku
  • Duże i bardzo interesujące lokalizacje
  • Wiele różnych przedmiotów, które musisz znaleźć
  • Czy spotkasz potwora? Intryga jest ...

Wady gry:

  • Reklama na miejscu, zakupy też są, ale nie są wymagane.

Konkluzja: gra Zombie High School: Dark Kitchen to klasyk z ciekawą prezentacją, która intryguje, denerwuje, a potem znowu intryguje ... cóż, grali na wszystkim i całkiem pomyślnie.


Reklama

Pobierz Zombie High School: Dark Kitchen 1.08 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
- Updated UI
- The game will no longer continue immediately after video advertisement.
- Improved overall usability
informacje ogólne
wersja 1.08 (108)
Data umieszczenia 2019-03-27 11:48
rozmiar 59.59 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/02/09 08:17
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |