Invictus: Lost Soul
5 (4)

Invictus: Lost Soul

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Invictus: Lost Soul to gra akcji dla twojego androida, która łączy w sobie zarówno strategię kartową, jak i grę walki, a nawet rycerzy, ponieważ tak właśnie będzie wyglądać twoja postać, a dzięki dobrze dobranej talii będziesz mógł pokonać prawie każdego przeciwnika.

Przygotowaliśmy grę w studio True Axion Interactive Co., Ltd, na której koncie nie zauważyliśmy żadnych innych projektów, ale jest oczywiste, że eksperci siedzą za jego ścianami doświadczonymi i są fundusze, w przeciwnym razie nie wykonają takiej grafiki, a mianowicie grafika będzie próbowała cię zwabić opowiem Ci o pozostałych chwilach.


Ale zacznijmy od grafiki, nie mówiąc o tym, co byłoby dość okrutne. Grafika jest świetna, spójrz na zdjęcie, a zrozumiesz wszystko, a oto pierwszy minus, który się z tego wywraca - wymagania systemowe gry są imponujące ... Warto również zauważyć, że moment interakcji z przeciwnikami jest źle opracowany, szczególnie w punktach kontaktu, więc Pod tym względem twórcy nie mogli nikogo zaskoczyć, a sama rozgrywka okazała się mniej dynamiczna, niż byśmy chcieli, i raczej monotonna. Co jeszcze warto zauważyć? Gra jest w stanie sprawić przyjemność obecności elementu społecznego, który wyraża się w obecności klanów, w których można wejść, przynajmniej z pewną minimalną historią, w zdolność do zbierania sprzętu, zbroi i broni, co z pewnością trochę oderwie od nudnych pojedynków.


Funkcje gry:

  • Świetna grafika, po prostu zbyt fajna dla aplikacji mobilnej.
  • Połączona rozgrywka, która łączy mapy i walki
  • Duży wybór broni i zbroi
  • Mała historia, którą podążasz
  • W tej chwili nie ma reklam w grze.

Wady gry:

  • Monotonna rozgrywka
  • W rezultacie powstają wysokie wymagania systemowe i słaba animacja
  • Obsługiwane zakupy

Podsumowując: gra Invictus: Lost Soul jest przykładem tego, jak możesz wydać całą swoją energię na grafikę, ale możesz pracować z resztą w snu ... W każdym razie, byliśmy ponownie przekonani, że nawet na platformie mobilnej możesz uzyskać świetny obraz!


Reklama

Invictus: Lost Soul dla LG L Fino

Ocena:

(4)
4.95★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/02/10 08:31
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |