Pocket Truck Tycoon: Idle Business Simulation Game
0 (0)

Pocket Truck Tycoon: Idle Business Simulation Game

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra o długiej nazwie Pocket Truck Tycoon: Idle Business Simulation Game jest czymś w rodzaju symulatora przewozów towarowych, w którym zostaniesz poproszony o rozpoczęcie małej budowy i zbudowanie całego imperium, rozszerzenie działalności, jak to mówią, ale czy musisz prowadzić ciężarówki? Odpowiemy dalej na te i kilka innych pytań.

W międzyczasie, nie zaczęliśmy, zobaczmy kto przygotował grę. Studio nazywa się CookApps Play i ta gra jest już na szóstym koncie, ale pod względem gatunku jest pierwszą, a sądząc po popularności innych jej kreacji, najprawdopodobniej stanie się najbardziej popularna, ponieważ wszystkie inne projekty nie mogą się pochwalić większą liczbą pobrań ani nic. coś takiego.


Zwróćmy uwagę na najważniejsze - ciężarówki nie będą musiały być prowadzone tutaj, ponieważ mapa, którą można zobaczyć na zrzutach ekranu, to w zasadzie wszystko, co dostajesz. Z jednej strony takie podejście deweloperów jest zdecydowanie frustrujące, z drugiej strony trudno jest zbudować biznes, siedząc za kierownicą ciężarówki, ale jeśli widzisz duży obraz, opracowujesz trasy i wyznaczasz nowe kierunki, a wręcz przeciwnie - możesz zrobić to sam! W każdym razie, wszystko jest bardzo związane z poziomem, który osiągnąłeś, więc zalecamy najpierw dostać się na piąty poziom i tylko wtedy osądzić, ponieważ na samym początku gra może wydawać się nudna i nijakie. Jednakże, jak tylko twój poziom zacznie rosnąć, pojawią się nowe możliwości, a rozgrywka będzie dość intensywna i bardzo interesująca, co nie jest tak często spotykane w tym gatunku.


Funkcje gry:

  • Prosta i intuicyjna rozgrywka, tym bardziej kontrola
  • Zbuduj kolekcję ciężarówek
  • Otwórz nowy kierunek i wypełnij je ładunkiem
  • Gra jest całkowicie darmowa
  • Reklamy i zakupy nie są widoczne, przynajmniej na razie.

Wady gry:

  • Ciężarówki do jazdy tutaj nie będą działać ... należy to natychmiast zauważyć.

Konkluzja: gra Pocket Truck Tycoon: Idle Business Simulation Game jest dobrym przedstawicielem tego gatunku, jeśli rozważymy to z punktu widzenia gry o zarządzaniu i podobnych przedstawicieli gatunku. To tylko symulator jest dość trudny do wywołania ...


Reklama

Pobierz Pocket Truck Tycoon: Idle Business Simulation Game 0.5.7 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Welcome to Pocket Truck Tycoon!!!
informacje ogólne
wersja 0.5.7 (100057)
Data umieszczenia 2019-02-10 19:05
rozmiar 35.05 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/02/11 08:03
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |