Picross Zenia - Nonogram
0 (0)

Picross Zenia - Nonogram

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Picross Zenia - Nonogram to zagadka dla Androida, w której programiści połączyli niezwykły format i wspaniałe historie, które towarzyszą jednemu z trybów gry. W każdym razie jest to świetna opcja, jeśli chcesz się zrelaksować i sprawdzić, jak twój mózg jest gotowy poradzić sobie z czymś niezwykłym!

Przygotowali grę w studiu HKSoft, na którego konto jest to tylko drugi projekt, i ważne jest, aby zauważyć, że pierwszy projekt został nazwany Picross Tale - Nonogram, i w rzeczywistości, reprezentował coś podobnego, udało się zebrać ponad 100 tysięcy pobrań na Androida, które Programiści uznali to za wystarczający warunek do wydania tego nowego produktu. W każdym razie, jeśli podoba ci się gra, pamiętaj, że jest jeszcze jedno, prawie identyczne, tylko zadania będą różne, a historie będą inne.


Rozgrywka na samym początku przypomina trochę sudoku, ponieważ przed tobą będzie kwadrat z dziesięciu na dziesięć komórek, u góry i po lewej każdej poziomej i pionowej linii będą liczby, ale co one oznaczają? Aby ułatwić Ci rozpoczęcie, wyjaśnimy. Załóżmy, że patrzymy na poziomą linię, na lewo od której są wskazane 2 i 4, co oznacza, że ​​wzdłuż tej linii należy wypełnić tylko sześć komórek, z których dwie i cztery zostaną zamalowane w jednym rzędzie. Ale w którym miejscu jest główne pytanie! Tuż pod polem gry znajdują się dwa przyciski, jeden z kleszczem - po kliknięciu na niego malujesz, drugi z krzyżykiem, klikając, który nie będziesz malował, ale przeciwnie, zaznacz komórkę jako tę, w której nie powinno być farby. Oczywiście na koniec powinieneś otrzymać jakiś rysunek, co nieco upraszcza zadanie, ponieważ odgadując, co dokładnie rysujesz, możesz szybciej ukończyć poziom. Byłbyś zaskoczony, ale to nie wszystko, jak w trybie fabularnym, twórcy dodali interesujące historie ... nie ważne jak dziwnie to brzmi!


Funkcje gry:

  • Prosta obsługa, przejrzyste menu
  • Świetna grafika i fajne kolory.
  • Muzyka, która pozwala na relaks i niespieszną rozgrywkę
  • Istnieją dwa rodzaje pól gry (różniących się wielkością) i wskazówki
  • Bez zakupów, wszystko za darmo!

Wady gry:

  • Nie obyło się bez reklam, ale jednocześnie nie koliduje z programistami, umożliwiając tworzenie nowych arcydzieł!

Konkluzja: gra Picross Zenia - Nonogram to wspaniała łamigłówka, której nie można nazwać prostą, ale jednocześnie nie niszczy twoich nerwów i pozwala ci odpocząć produktywnie.


Reklama

Pobierz Picross Zenia - Nonogram 1.1.0 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Optimization by resolution
informacje ogólne
wersja 1.1.0 (13)
Data umieszczenia 2019-03-04 21:19
rozmiar 21.6 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Wszystkie aplikacje HKSoft na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/02/12 10:33
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |