Racemasterzy - С lash z Сars
0 (0)

Racemasterzy - С lash z Сars

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Racemasters - lash of Сars to także wyścig, ale w przeciwieństwie do klasyków gatunku, najważniejszą rzeczą tutaj nie jest zwycięstwo, ale proces, który zakłada zabawę, bez której takie gry po prostu nie mogą istnieć!

Przygotowaliśmy ten nowy produkt w studio Playgendary i jak się okazało, ich osiągnięcia są dość długie, znaleźliśmy nawet grę, która trafiła na naszą stronę, zanim jeszcze zebraliśmy ponad 10 milionów pobrań, i nazywa się Partymasters - Fun Idle Game, jeśli oczywiście pamiętasz . Ale jak się okazało, 10 milionów, choć świetny wynik, ale ci programiści mają coś pomiędzy, ale gra Kick the Buddy wyprodukowała ponad 100 milionów ich produkcji, a to jest najlepsza liga!

Ogólnie rzecz biorąc, przewidujemy 5-10 milionów na tę grę , którą należy zebrać w 2019 roku, jeśli chcesz - sprawdź, czy na koncie jest tylko trochę więcej niż 1000 pobrań.


Istota tego, co się dzieje, jest dość prosta, na autostradzie będzie was tylko czterech, co jest dość małe, ale biorąc pod uwagę, że jest to platformówka i wszyscy będą w zasięgu wzroku, a właściwie - więcej niż wystarczająco. Wyścigi są bardzo krótkie, co jest dogodnie w formacie aplikacji mobilnej, a co najważniejsze, wszyscy pozostali uczestnicy to ci sami gracze. Gra nie byłaby sama w sobie, gdyby nie można było używać różnych umiejętności, w tym zwykłych rakiet, turbin, tarcz itp., Istnieje wiele takich opcji. Ze względu na dość prosty rysunek, istnieje wiele samochodów i wyścigów, z których każdy ma swoje unikalne cechy, dzięki którym możesz zbudować całą strategię check-in, ponieważ szybkie wykorzystanie danej umiejętności bardzo ci pomoże. W dodatku - ognista muzyka i głos niektórych postaci, dla których gra warta jest Oskara;)


Funkcje gry:

  • Ładna i jasna grafika
  • Bardzo pozytywna i prosta rozgrywka
  • Graj szybko i przeciwko prawdziwym graczom
  • Ogromny wybór gadżetów, kierowców i samochodów
  • Zbierz unikalną kombinację do swojego gustu.

Wady gry:

  • Reklama i zakupy, jak inaczej?

Konkluzja: gra Racemasters - Сlash of Sars okazała się pozytywna i dość bogata w treść, mimo że jest to niewielka aplikacja mobilna.


Reklama

Racemasterzy - С lash z Сars dla LG L Fino

Wszystkie aplikacje Playgendary na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/02/13 10:47
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |